شاهزاده ویلیام معتقد است روز او ‘مخوف ترین’ است که در اینجا پس از COVID-19

شاهزاده ویلیام معتقد است که او روز او ‘مخوف ترین’ است که در اینجا پس از COVID-19. عکس: شوهای Cheat Sheet

پرنس ویلیام به تازگی به اشتراک گذاشته شده خود را صادقانه ترین افکار در مورد تاثیر COVID-19 در جهان و آن را فلج کننده طبیعت.

شاهزاده صحبت به نمایندگی از ملی اضطراری اعتماد است که در حال حاضر در کنار صلیب سرخ بریتانیا در تلاش برای جمع آوری کمک مالی برای حمایت از سازمان های خیریه محلی است که با هدف نفع مردم رنج می برند از مشکلات.

گفت: “من در راه اندازی آن در سال گذشته که من مخوف روز هنگامی که آن مورد نیاز خواهد بود” شاهزاده اعلام کرد. “متاسفانه با شیوع Covid-19 آن روز آمده است سریع تر از هر یک از ما می توانست امیدوار بود. اما در حال حاضر بیشتر از همیشه من هستم که ملی اضطراری اعتماد وجود دارد. این اطمینان خواهد داد که پشتیبانی می رسد کسانی که در سراسر انگلستان که به آن نیاز دارید به سرعت و کارآمد که ممکن است.”

آفتاب به گزارش رویداد. در طول سخنرانی خود شاهزاده اظهار داشت: “در هر زمان و هر کجا که سختی اعتصاب مردم بریتانیا دارای یک توانایی منحصر به فرد را با هم بکشید. راهی که جوامع محلی حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار می دهد بهترین ارزش های ما و طبیعت انسان است.”

“مردم تمایل به کمک در پی فاجعه نیاز به مدیریت و channelled در بهترین راه ممکن است – به همین دلیل است که ایجاد شرایط اضطراری ملی اعتماد خیلی مهم است.”

گفت: “من در راه اندازی آن در سال گذشته که من مخوف روز هنگامی که آن مورد نیاز خواهد بود. متاسفانه با شیوع Covid-19 آن روز آمده است سریع تر از هر یک از ما می توانست امیدوار بود.”

شاهزاده ویلیام گفت: “اما در حال حاضر بیشتر از همیشه من هستم که ملی اضطراری اعتماد وجود دارد. این اطمینان خواهد داد که پشتیبانی می رسد کسانی که در سراسر انگلستان که به آن نیاز دارید به سرعت و کارآمد که ممکن است. و آن را کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تمام تلاش های ما برای غلبه بر این چالش ها channelled در بهترین راه ممکن است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>