پرنس ویلیام و کیت میدلتون لگد کردن ایرلندی تور


دوبلین: شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون شروع یک تور از ایرلند روز سه شنبه در آخرین مشخصات بالا سفر توسط مقامات ارشد انگلیسی سلطنتی از ملکه الیزابت IIs برجسته وزارت امور خارجه در سال 2011.

زوج سه روز از سفر آید فقط چند هفته پس از انتخابات عمومی که شاهد افزایش حمایت ملی گرایان Sinn Fein که گل سرسبد سیاست ایرلندی الحاق.

ویلیامز مادر بزرگ ملکه است که رئیس دولت در ایرلند شمالی. Sinn Fein شد جناح سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) که به مبارزه علیه حکومت بریتانیا در استان برای چندین دهه است.

این دیدار نیز می آید در پی Britains خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, با مرز بین ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند یک موضوع مهم در این فرآیند است.

ویلیام و کیت ملاقات رئیس جمهوری ایرلند مایکل دی هیگینز در اقامتگاه رسمی خود را پس از فرود در دوبلین.

این زوج سلطنتی رنگ صلح بل قرار دارد در باغ محل اقامت آن رونمایی شد در سال 2008 به مناسبت سالگرد 10 از روز جمعه توافقنامه است.

این توافق به پایان رسید سه دهه خشونت در ایرلند شمالی شناخته شده به عنوان “مشکلات”.

آنها همچنین در بازدید از شهرستان باغ از یاد که یادبود کسانی که جان خود را برای مبارزه ایرلندی استقلال — عمدتا در دست انگلیسی ها.

دوک و دوشس کمبریج در سمت چپ یک پیام در یک تاج گل که روی آن نوشته شده: “ممکن است ما هرگز فراموش نکنید که در درس تاریخ به عنوان ما همچنان به ساخت آینده ای روشن تر با هم.”

ویلیام و کیت پس از آن ملاقات موقت ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar که استعفا پس از گزش ایجاد می کنند شکست در انتخابات ماه گذشته که او را دیدم خوب Gael حزب رکود به مقام سوم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de