شاهزاده فیلیپ آرزوها برای یک تشییع جنازه با ‘بدون سر و صدا’

شاهزاده فیلیپ آرزوها برای ‘هیچ سر و صدا” به عنوان یک دلخراش نهایی درخواست. عکس: آینه

شاهزاده فیلیپ چپ سلطنتی طرفداران در شوک به تازگی پس از آن آشکار شد که پادشاه حاکم شوهر آرزوها برای ‘بدون سر و صدا’ پر وداع.

با توجه به منابع ملکه است نه تنها خواسته های خود را شناخته شده به نزدیک ترین اعضای خانواده او نیز آن را بر خود را به مطمئن شوید که خود مقدمات مراسم تشییع جنازه به ترجیحات خود را.

شاهزاده فیلیپ به تازگی ساخته شده آن را از آبهای تیره در طول فصل جشن سال گذشته و با وجود او لذت بردن از وقت آزاد خود را در Sandringham و مستغلات در نورفولک, آخرین COVID-19 همه گیر اتحاد چپ سلطنتی مراقب زخم در ترس بیش از سلامت خود را.

به گزارش آینه شاهزاده فیلیپ “ابراز یک اولویت برای چیزی که کمی ساده تر.”

زهرا Mulroy یک خبرنگار توضیح داد که شاهزاده را خواسته بیان کرد “او ممکن است به عنوان یک تمام عیار دولت, مراسم تشییع جنازه, اما دوک ابراز اولویت برای چیزی که کمی ساده تر – و او از نزدیک درگیر با این ترتیبات که هماهنگ بودن با خداوند و چمبرلین را در کاخ باکینگهام.”

او در ادامه به اضافه کردن “به جای دروغ گفتن در دولت در کلیسای وستمینستر به این فکر می کردم که دوک بدن را به دروغ در St James’ کاخ به جای که در آن شاهزاده خانم دیانا وضع برای چند روز قبل از مراسم تشییع جنازه او در سال 1997.” به عنوان یک نتیجه از که “عمومی خواهد بود و نه مجاز به مشاهده بدن است.”

“همانطور که برای مراسم تشییع جنازه خود را اعتقاد بر این لیست مهمان خواهد بود نسبتا زوج با تنها خانواده و دوستان و سران دولت از کشورهای مشترک المنافع حضور در یک سرویس در سنت جورج, کلیسای کوچک در قلعه ویندزور در سبک تشییع جنازه نظامی.”

صرف نظر از تنظیمات شخصی شاهزاده ساخته شده آن را عمیقا روشن است که او مایل نیست برای تشییع جنازه او به علت ‘سر’ با دروغ در دولت در وستمینستر هال یا یک دولت کامل مراسم تشییع جنازه.

گزارش ها ادعا می کنند که او را ترجیح می دهم به خاک سپرده شد و بر این اساس از Fromore باغ در قلعه ویندسور زمینه. اگر مرگ او predates که از حکم پادشاه ملکه را به باقی می ماند در عزاداری برای یک مجموع از هشت روز. کل عزاداری دوره خواهد بود حدود 30 طول این زمان ملکه نمی خواهد بود قادر به بازگشت به وظایف رسمی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>