شاهزاده هری بنا به گزارش “ویران’ بیش جدایی از خانواده سلطنتی

شاهزاده هری بنا به گزارش “ویران’ بیش جدایی از خانواده سلطنتی در میان COVID-19. عکس: سیمی

با جریان همه گیر داشتن رسیده خانواده انگلیسی از طریق پرنس چارلز اند وجود دارد گزارش های متعدد شناور در اطراف آن نشان می دهد که شاهزاده هری احساس ‘به شدت’ گناه نیست و با خانواده اش در طول نگران کننده بار.

“با وجود فراز و نشیب شنوایی که پدرش بیمار است و با یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی بیماری است که یک شوکی” یک منبع بستری Us Weekly. “و او را غرق با احساس گناه نمی شود و نزدیک به خانه در حالی که این همه در رفتن.”

“در قلب wrenching تماس [هری] اعتراف به احساس فراتر از درمانده بودن بیش از 5000 مایل دور در L. A.,” حتی زمانی که “چارلز سعی کردم به آرامش هری پایین گفت: او خوب است و او را تنها رنج می برند از علائم خفیف که کمی کمک قرار دادن ذهن خود را در سهولت قرار می دهد اما او [هری] هنوز هم نگران است. هری بستری این آمار خانه که چارلز و ملکه نمی خواهید به اطراف برای همیشه لطفا برای.”

با این زنگ خطری پرنس هری مطمئن می سازد برای برقراری ارتباط با خانواده سلطنتی به صورت روزانه. “هری سعی می کند به نگه داشتن در تماس منظم با ملکه و چارلز اما با توجه به 8 ساعت اختلاف زمان تماس هستند و چند دور بین.”

منبع منعقد کرد و گفت: “خاندان سلطنتی به شدت در تلاش برای گرد هم میان همه گیر است که یک مبارزه داده است که آنها مجبور شده اند به لحاظ فیزیکی از هم جدا کنید.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>