پرنس هری, Meghan خروج بود برای محافظت از مورچه از ‘سمی منابع’: گزارش

پرنس هری, Meghan انتخاب سلطنتی خداحافظی برای محافظت از مورچه از ‘سمی منابع’. عکس: StyleCaster

مگان و هری فقط در مورد آماده به خداحافظی به زندگی سلطنتی رسما پایان ماه مارس است. اخیرا کاخ منابع متحدان نزدیک با زن و شوهر و دیگر کارشناسان شده است رو به جلو در آینده با تئوری و تجزیه و تحلیل در رابطه با استدلال پشت این زن و شوهر تصمیم.

ABC اخبار رویال نویسندگان امید Scobie صحبت دسترسی هالیوود در تلاش برای درک فقط چگونه گسترده تاثیر مورچه ایمنی به زن و شوهر تصمیم.

آنها توضیح داد که مورچه بود و در واقع یک دلیل اصلی که برای خود تصمیم گیری و گزارش شده که پدر و مادر احساس می کنید مهم است که به نگه داشتن فرزند خود را امن از “سمی نیروهای” در بازی.

“این تصمیم قطعا حول مورچه نگه داشتن او را امن نگه داشتن او را به دور از برخی از آنچه که آنها احساس سمی نیروها در آن وجود دارد به خصوص انگلیسی ها شایعات. که واقعا کلیدی و به طوری که آنها در حال ساخت فداکاری خود را.”

منبع اشاره کرد که با جمع موضع خود را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی “آنها از دست دادن بسیاری از امتیازات” را به عنوان آنها پس از آن به عنوان “عدم همکاری اعضای خانواده سلطنتی است.”

این منبع خاطر نشان کرد: “ما باید به یاد داشته باشید هری خود را داد تا افتخاری نظامی عنوان شده است که احتمالا سخت ترین قرص های خود را به آنها را.”

این منبع گفت: “آنها امیدوارند که در دراز مدت آن را فراهم می کند امن خانواده و اطراف آن است که آنها همیشه می خواستم.”

“شایعات اغلب بحث در مورد چگونه هری و مگان می خواستم این همه اما در واقع این بود که همه چیز در مورد ایجاد یک محیط مثبت برای آنها و خانواده خود را.”

یکی دیگر از دلایل اصلی که برای خروج آنها می توان به این واقعیت است که “آنها احساس نمی پشتیبانی و یا حفاظت شده به عنوان یک خانواده توسط موسسه و یا با مطبوعات است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im