پرنس هری, Meghan مایل ‘به شدت’ به دیدار ملکه در تابستان

پرنس هری, Meghan مایل ‘deperately’ به دیدار ملکه در تابستان. عکس: Elle

با COVID-19 همه گیر wreaking ویران بر زندگی میلیاردها نفر در سراسر جهان تقریبا در هر کشور صادر کرده است یک دولتی سطح توجه به رعایت اجتماعی فاصله و خود قرنطینه.

در میان COVID-19 همه گیر وجود دارد عظیم خود قرنطینه شکستن در هر کشور در سراسر جهان است. در طول این همه شاهزاده هری و Meghan Markle نیز خود منزوی در کانادا خانه با نوزاد مورچه در حالی که “به شدت امیدوار” به دیدار ملکه در تابستان.

به گزارش آفتابیک عضو از شاهزاده هری و Meghan Markle نزدیک گره دایره نشان داد “هری و مگان هنوز هم به شدت امیدوار است که آنها قادر خواهد بود برای آمدن تابستان و صرف زمان با ملکه است.”

“آنها به دنبال به جلو به بازدید فوق العاده و امیدوارند این سفر که برنامه ریزی شده است, حدود ماه ژوئن یا جولای که این وضعیت را باید حل و فصل کردن. “

“اما هر کس در این لحظه است که متوجه است که همه چیز ممکن است مجبور به تغییر و سلامت ملکه و بقیه خانواده سلطنتی قرار داده خواهد شد قبل از هر چیز دیگری است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>