پرنس هری, Meghan شد ‘به بهره برداری’ در دست خانواده سلطنتی

پرنس هری, Meghan رنج می برد از طریق ‘بهره برداری’ در دست خانواده سلطنتی است. عکس: Purepeople

پس از شاهزاده هری و Meghan Markle نقل مکان کرد, اخبار شروع به گردش که ادعا می کند که زن و شوهر احساس اشتباه ‘بهره برداری’ و ‘به دام افتاده’ در طول زمان خود را به عنوان بخشی از خانواده سلطنتی است.

یک منبع نزدیک به این زوج به تازگی بیرون آمد و مدعی است که خانواده سلطنتی را “بهره برداری از محبوبیت خود را در هنگام مناسب است.” این منجر به جفت احساس ‘به دام افتاده’ و محدود با شیوه زندگی خود را با هیچ انتخاب به جا مانده اما به ترک.

خودی به نقل از صحبت کردن به Daily Mailگفت: “آنها احساس کردند که این موسسه تنها می خواستم به صدای یورتمه رفتن اسب آنها را به بهره برداری محبوبیت خود را در هنگام مناسب است. در غیر این صورت آن را می خواستم به محدود چون حسادت و تهدید محبوبیت خود را.”

یکی دیگر محرم از زن و شوهر نیز ادعا کرد که این زن و شوهر “احساس خانواده فقط نمی تواند آنها را اداره کند” در نتیجه “این احساس به دام افتاده و اعتقاد ارشد ایجاد ارقام از جمله ویلیام در تلاش بودند تا آنها را از خط خارج.”

اما, نیز وجود دارد, گزارش جاری شدن سیل که در آن ادعا می کنند که شاهزاده هری و مگان blindsided سلطنت بریتانیا از ابتدا. سلطنتی خبرنگار ربکا انگلیسی ادعا می کند “ناشناخته به هر کسی که زن و شوهر بوده است ‘توطئه’ زندگی در خارج از بریتانیا است.”

نه تنها که شاهزاده هری در حال حاضر خود آگاه سلطنتی ایدز از برنامه های خود را به ترک خانواده سلطنتی در مدت کوتاهی پس از کریسمس و حتی قبل از آن خبر داد به ملکه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net