پرنس هری, Meghan Markle کار با Sheeraz Inc, که همچنین مرتب نام تجاری معاملات برای کیم کارداشیان, جنیفر لوپز و Zendaya?

همیشه از Meghan Markle و شاهزاده هری در زمان خروج از خانواده سلطنتی بریتانیا جهان شده است چه زن و شوهر خواهد بود تا به حال به بیشتر “از نظر مالی مستقل است.”

و در حالی که حل و فصل آنها به زندگی جدید خود را با هم در کانادا جفت شده است به طور مداوم dodging گردش شایعات در مورد آنچه در گام بعدی خود را خواهد بود.

آخرین پیشنهاد شده توسط در حال اجرا شایعه میلز بود که Sussexes خواهد شد کار با Sheeraz Inc تایید شرکت است که همچنین مرتب نام تجاری معاملات برای کیم کارداشیان, جنیفر لوپز و Zendaya.

این ادعا ساخته شده توسط Sheeraz Inc خود official Instagram صفحه که در آن آنها نوشته شده یک تصویر از سابق اعضای خانواده سلطنتی و گفت: “Sheeraz, Inc است که در حال حاضر در نظر گرفتن ظاهر و تایید درخواست برای شاهزاده هری و Meghan Markle @sussexroyal Sheeraz, Inc مشتریان از خاورمیانه و هند و آمریکا و آسیا می تواند برای ما ارسال رسمی ارائه می دهد و ما آنها را به طور مستقیم به نمایندگان خود.”

این خبری بود که به زودی شات پایین به عنوان کاخ باکینگهام گفت: خورشید ادعاهای ساخته شده توسط این شرکت بودند “مطلقا نادرست است.”

به زودی پس از کاخ بیانیه Sheeraz Inc خود را به روز Instagram داستان گفت: Meghan است که هنوز هم کار با آنها.

بنیانگذار شرکت Sheeraz حسن نوشته است: “همیشه به یاد داشته باشید Meghan Markle شد یک بازیگر در هالیوود قبل از تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم است. در حال حاضر او در حال آمدن است به لا و البته من شده اند در تماس با او درونی تیم برای نام تجاری و حضور در معاملات به عنوان من یک شبکه جهانی از خریداران برای استعداد. زمانی که افراد نیاز به رسانه های جهانی و یا جهانی با نام تجاری فرصت های من همیشه دریافت تماس است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو