پرنس هری, Meghan Markle حفظ تلخیص تحریم از ملکه

پرنس هری, Meghan Markle پنهان تلخیص تحریم تصمیم از ملکه. عکس: بی بی سی

شاهزاده هری و Meghan Markle را تف کرد با شایعات این است که به آرامی شروع به افزایش به عنوان هفته گذشته آنها با صدور یک اطلاعیه برای چهار نفر از محبوب ترین بریتانیا بر اساس مقالات Daily Mail, خورشید, بیان, و آینه. این هفته از زن و شوهر گرفته یک روش رسمی تر خواهد شد و قطع کامل روابط با رسانه ها از طریق نامه های رسمی.

اما این اخبار به نظر می رسد به عنوان یک شگفتی آمده به خانواده سلطنتی. “ما شده اند را حیرت زده کرد” کاخ منبع نازل برای “آنها گرفته نمی شود هر یک از ما مشاوره.”

این منبع همچنین در ادامه برای اضافه کردن که شاهزاده هری پنهان این اخبار حتی از پدرش پرنس چارلز. البته او در مورد نامه با ملکه او “نمی تواند به جزئیات خاص” با او یا.

در نامه خود پرنس هری, و Meghan Markle نشان داد که آنها تصمیم گرفته اند به لیست سیاه رسانه های خاص با توجه به گذشته نادرست گزارش.

“این سیاست است که در مورد اجتناب از انتقاد” آنها نوشت. “این در مورد خاموش کردن مکالمه عمومی و یا سانسور دقیق گزارش. رسانه ها حق دارند به گزارش و در واقع یک نظر بر روی دوک و دوشس Sussex, خوب یا بد است. اما آن را نمی توان بر اساس یک دروغ است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de