پرنس هری, Meghan Markle تبر 15-عضو ستاد در لندن زیر Megxit

با Meghan Markle و شاهزاده هری پله به دور از خانواده سلطنتی بریتانیا نیز به پایان رسید و این خط برای یک تعداد انگشت شماری از کارکنان در ارتباط با کاخ باکینگهام.

به عنوان هر نفردوک و دوشس ساسکس گذاشته خود را 15-عضو ستاد در لندن حالا که وقت خود را در خانواده سلطنتی به پایان رسیده است.

از سوی دیگر به ایمیل های روزانه نیز گزارش داد که این جفت قبلا به اطلاع کارکنان خود را در ماه گذشته است که در حالی که آنها ممکن است اجازه رفتن از نقش خود در خانواده سلطنتی وجود دارد شانس کمی از آنها گرفتن طناب در توسط زن در نقش های مختلف.

این زوج تصمیم گرفته بود به مرحله دور از نقش خود به عنوان ارشد اعضای خانواده سلطنتی قبل از آن در ژانویه 8, برای تبدیل شدن به بیشتر از نظر مالی مستقل است.’

رسمی خود را Instagram صفحه ساسکس سلطنتی اعلام کرده بود این خبر که فرستاده تکان پایین جهان: “پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im