پرنس هری, Meghan Markle در حال حاضر prepped مورچه برای اولین بار جشن تولد

پرنس هری, Meghan Markle در حال حاضر prepped مورچه اولین بار از جشن تولد. عکس: Elle

شاهزاده هری و Meghan Markle به نظر می رسد خیساندن تا برخی از کیفیت هم خانواده در این دوره از خود به انزوا و به نظر می رسد با استفاده از وقت خود را در یک تولیدی به شیوه ای.

یکی از فعالیت های خود را به تازگی فاش شده است به مورچه جشن تولد که تقریبا یک ماه دور. حتی با بیشتر از یک ماه به فراغت و گزارش شده که پدر و مادر به نظر می رسد به می دانم که دقیقا چگونه آنها می خواهند برای جشن گرفتن این مناسبت اهمیت دارد.

به گفته یک منبع با US Weekly, زن و شوهر قصد دارد تا در مجموع دو جشن تولد برای کودک خود را با خانواده سلطنتی بریتانیا در انگلستان در Balmoral در حالی که دیگری بود که جشن با مگان و بهترین دوست.

بنا به گزارش مگان و شاهزاده هری در حال حاضر صحبت به ملکه در مورد برنامه های خود و نشان داد که آنها خواهد بود “در جشن ملکه الیزابت دوم را در اسکاتلند و مستغلات Balmoral و…صحبت کردیم و به ملکه در مورد داشتن یک پیک نیک در این زمینه.” ملکه در خاص است که آمدیم در اخبار و نیز “بسیار هیجان زده” برای دیدن مورچه دوباره.

وقت و زمان دوباره مورچه نازل شده است به یک فن بزرگ از طبیعت با توجه به پدر و مادر خود را در یک پیک نیک در و مستغلات به نظر می رسد اتصالات جشن برای اولین سال در زندگی است. منبع بیشتر در ادامه گفت: “مورچه عاشق بودن خارج…او خیلی هیجان زده از دیدن تمام درختان. در حال حاضر که او فقط راه رفتن او به همه چیز—او اغلب تا پایان تحت پوشش در گل و لای!”

مورچه دوم حزب خواهد بود و صمیمی جشن با Meghan مادر Doria Ragland و دوستان خوب جسیکا Mulroney و ابیگیل اسپنسر در ایالات متحده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>