پرنس هری, Meghan از صمیم قلب از دست رفته در کاخ باکینگهام در میان COVID-19 همه گیر

پرنس هری, Meghan از صمیم قلب از دست رفته در کاخ باکینگهام در میان COVID-19 بیماری همه گیر. عکس: خورشید

به عنوان اعضای خانواده سلطنتی از خود شروع ایزوله برای ایمنی و پیشگیری از آن به نظر می رسد که در این زمان از بدبختی و شکایت شاهزاده هری و Meghan Markle هستند که به شدت از دست رفته توسط اعضای خانواده خود را.

یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی به تازگی افتتاح شد تا در رابطه به نگرانی های اطراف سابق royals.

با COVID ملی زیر 19 آدرس مارک چهارمین بار ملکه به partaken در این امر این منبع گفت: Daily Mail که “این شرم آور واقعی است که [Meghan و هری] نیست اینجا” را به عنوان آنها به شدت از دست رفته در میان این جهانی اضطراری است.

همه اعضای خانواده سلطنتی گرفته اند اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از ایمنی خود را در میان افزایش این بیماری همه گیر. آنها همچنین کاهش استفاده از کمک سلطنتی کمک و خدمات کارکنان در طول این زمان. در حال حاضر شاهزاده ویلیام و کیت را کاهش کارکنان در ویندزور و مستغلات از 100 تا هشت.

شاهزاده ولز و دوشس کورنوال ساکن در خود کوهستانی و مستغلات با “حداقل چهره به چهره” با پرسنل خدمات و حفاظت پلیس ماموران با توجه به گزارش Daily Mail.

ملکه و شاهزاده فیلیپ هستند بیشتر در معرض خطر از اعضای خانواده با توجه به سن آنها. به عنوان یک نتیجه از که آنها در حال حاضر خود جدا شده و خود را از دیگر اعضای خانواده با پروتکل های دقیق در محل برای اطمینان حاصل شود که حتی خانواده قادر به ملاقات با آنها را تا زمانی که این بحران جلوگیری کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>