شاهزاده هری ‘گناه’ بیش از صدمه زدن به ملکه الیزابت با رویال خروج برنامه

شاهزاده هری ‘گناه’ بیش از صدمه زدن به ملکه الیزابت با رویال خروج از برنامه. عکس:قلعه مشهور

شاهزاده هری به نظر می رسد آماده سازی خود برای پایان ماه مارس سال 2020 با شور و شوق زیادی به این ماه نشانه رسمی پایان خود و Meghan Markle نقش به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در خانواده سلطنتی.

با این حال به نظر می رسد وجود یک نی نی بیت ‘گناه’ است که نشسته است بر روی این شاهزاده را روی شانه های او به عنوان حرکت از زندگی سلطنتی. یک منبع ادعا می کند که شاهزاده هری غمگین است بر چگونگی خروج خود را تحت تاثیر مادر او ملکه الیزابت دوم است.

به گفته یک منبع با US Weekly, شاهزاده “احساس بدی در مورد صدمه زدن به مادر بزرگ خود را که او را ميپرستد.” دلیل اصلی که چرا ملکه ‘دل’ است “بیش از این فکر نمی گرفتن به دیدن او نوه بزرگ” یا نوه به عنوان اغلب.

جداگانه منبع ادعا می کند “ملکه دوست دارم که یک رابطه, با, مورچه, اما آن را به دنبال بعید است که اتفاق خواهد افتاد.” در سن ملکه گزارش شده است که “از لحاظ احساسی و جسمی خسته” بیش از درام که سلطنتی خروج باعث شده است. او فقط می خواهد انتقال به “بیش و با انجام.”

که است که می گویند که ملکه است تنها یک رنج از ایده به دور بودن از عزیزان, Prince Harry گزارش “نتواند شب با پسران خود را پولو مسابقات و راگبی و او واقعا ولع مصرف شده است مناسب و معقول پاینت.” او تا به حال به “خود قرار داده است, اولین, پایان داستان. حتی اگر آن را در سمت چپ او احساس کمی جدا شده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>