شاهزاده هری احساس مانند یک اردک از آب در لا

شاهزاده هری احساس مانند یک اردک از آب و ممکن است به طور کامل ایجاد در L. A عکس: Showbizcheetsheet

پس از رفتن طولانی خروج از خانواده سلطنتی پرنس هری ممکن است در یک بازی دشوار گذار روند. تعدادی از سلطنتی کارشناسان ترس شاهزاده ممکن است در نهایت احساس مانند یک اردک از آب’ در LA

در مصاحبه با Closer magazine, Mr Larcombe ادعا می کند که شاهزاده هری ممکن است احساس بسیار ‘درمانده’ در طول زمان خود را در لا به او نمی باید به کمک اعضای خانواده خود را در طول این دوره گذار.

با توجه به گزارش پرنس هری گزارش شده است که تلاش و آرزوهای خود را به پشت در بریتانیا برای کمک به محافظت از شهروندان در برابر گسترش COVID-19.

سلطنتی کارشناس در ادامه گفت: “هری نمی رفتن به دانشگاه و او تا به حال مقدار تجربه کاری دیگر از بودن در ارتش و امور خیریه.”

“بودن در هالیوود است که به احتمال زیاد او را به احساس مانند یک اردک از آب به عنوان آن را از روی حیله و تزویر برای پیدا کردن یک مناسب نقش است. من گمان می کنم او خواهد شد از دست رفته خانه بیشتر از همیشه و احساس کمی درمانده با اشاره به تلاش دیگر اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا شده است به منظور بالا بردن روحیه در میان coronavirus بیماری همه گیر.”

شاهزاده هری نمی خواهد که آسان روند انتقال برای او حتی نمی تواند در کار ما بدون یک کارت سبز. با توجه به صفحه ششپرنس هری دارای سه گزینه است. “حامی خود را در توانایی فوق العاده ای رده Markle, 38, می تواند ضامن او به عنوان یک شهروند ایالات متحده; یا ما نهاد می تواند ضامن او شود.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de