شاهزاده هری مشتاق به بیش از شروع در LA اما گناه بیش از خروج انگلستان در میان مستند

شاهزاده هری مشتاق به بیش از شروع در L. A اما گناه بیش از خروج انگلستان در میان مستند. عکس: Dail اکسپرس

شده اند وجود دارد تعدادی از گمانه زنی ها و نظرات بیش از پرنس هری, و Meghan Markle حرکت به کانادا و آمریکا. در حال حاضر با جهان برخورد با یک بیماری همه گیر به نظر می رسد پرنس هری رنج می برند از تعدادی از احساسات متضاد بیش از این جابجایی.

که است که می گویند شاهزاده خوشحال است با تصمیم خود. به گفته یک منبع نزدیک به مردم , مجله “آنها مثبت در مورد آینده است. این هیجان انگیز است برای آنها را به علامت پایان انتقال و شروع رسمی خود را در فصل جدید.”

که می شود گفت این به آن معنا نیست که هری پاتر و شاهزاده است نه احساس بد بیش از نیاز به ترک خانواده اش در انگلستان است. به مسائل بدتر برای شاهزاده او است قادر به بازگشت با خانواده اش در میان اخبار اطراف پرنس چارلز تشخیص است.

یک US Weekly منبع توضیح داد: “با وجود فراز و نشیب شنوایی که پدرش بیمار است و با یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی بیماری بزرگ است از خواب بیدار کردن تماس. و او را غرق با احساس گناه نمی شود و نزدیک به خانه در حالی که این همه در رفتن.”

زمانی که پرنس چارلز در ابتدا آزمایش مثبت برای COVID-19, او تا به حال خصوصی تماس تلفنی با شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری. در طول مکالمه هری گزارش شده است که احساس ‘درمانده’ بیش از این وضعیت است. منبع منعقد کرد و گفت: “در قلب wrenching تماس او با اعتراف به احساس فراتر از درمانده بودن بیش از 5000 مایل دور در L. A.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>