شاهزاده هری ‘قطره سلطنتی نام خانوادگی’ در اسناد و مدارک خود را برای سرمایه گذاری: گزارش


شاهزاده هری به گزارش چپ خود والاحضرت و Mountbatten-ویندزور عنوان از اسناد و مدارک رسمی خود را جدید, سبز, سفر, شرکت Travalyst.

با توجه به گزارش های هری کاهش یافته است او در انجمن سلطنتی نام خانوادگی در مدارک پس از خروج انگلستان با مگان Markle به زندگی در ایالات متحده است.

در اسناد و مدارک خود را برای سرمایه گذاری جدید, سبز, سفر, شرکت, هری استفاده کرده است نه خود والاحضرت و نه Mountbatten-ویندزور عناوین.

او رفت و به جای آن برای شاهزاده هنری چارلز آلبرت دیوید دوک ساسکس.

هری نقل مکان کرد و به جزیره ونکوور در کانادا در ماه گذشته با Meghan Markle و 11-ماه-پیر پسر مورچه. پس از coronavirus بحران را شکست زن و شوهر در زمان خود و نقل مکان به لس آنجلس, کالیفرنیا, که در آن آنها در حال حاضر.

از آن بیرون آمد ماه گذشته است که هری ممکن است خواسته شود به او دوک ساسکس عنوان اگر او را برای حرکت به ما و بالا بردن مورچه وجود دارد.

در حال حاضر زن و شوهر بنا به گزارش زندگی در لس آنجلس و هری کاهش یافته و نام خانوادگی سلطنتی خود را به راه اندازی Travalyst.

این شرکت با هدف به کاربران یک سیستم نمره دهی بر اساس چه بد پروازهای آنها با توجه به مصرف خواهد بود برای محیط زیست است.

همچنین گزارش شده است که در اسناد و مدارک رسمی برای کسب و کار با شرکت های خانه هری ذکر شده است به عنوان یک فرد با قابل کنترل در شرکت’.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im