شاهزاده هری نمی خواهید برای مورچه به باید محدود با زندگی سلطنتی

شاهزاده هری نمی خواهید برای مورچه به باید محدود با زندگی سلطنتی. عکس: Instagram

به نظر می رسد یکی دیگر از راکی سال در فروشگاه برای خانواده سلطنتی بریتانیا از زمان به نظر می رسد از آن همه است.

در تلاش برای کشف سلطنتی سابق اقدامات و فرآیندهای فکری افسانه ای primatologist جین گودال وزن در با دو سنت در Megxit در ظاهر در BBC Radio 4 امروز برنامه.

با توجه به گزارش آفتاباین تغییر شدید “نمی تعجب” او در حداقل.

در تلاش برای پاک کردن سردرگمی در اطراف او بیانیه گودال توضیح داد: “من می دانم که شاهزاده هری واقعا احساس محدود و او به شدت می خواهد کمی مورچه به رشد می کنند تا به دور از تمام شکوه و سلطنتی است.”

برای کسانی که بی اطلاع از گودال و Meghan Markle را در ارتباط با جفت آمار آن در برخورد با پرنس هری, و Meghan Markle در Frogmore کلبه املاک و اواخر سال گذشته برای مهمان-ویرایش موضوع British Vogue, که مگان به اتهام.

شاهزاده هری انجام مصاحبه و آنجا بود که سه نفر متصل در سطح روح. گودال نشان داد که در آن بحث خاص است که شاهزاده هری نشان داد تصمیم خود را به بیش از دو فرزند را صرفا بر اساس دلایل زیست محیطی.

گودال به این نتیجه رسیدند او BBC ظاهر با اشاره به این که گفتگو در اطراف محدودیت در رویال زندگی نیز ممکن است آمده اند تا در طول مکالمه خود را. با این حال او باقی مانده است حرف در مورد جزئیات.

در پایان گودال احساساتی بود در شاهزاده نوع طبیعت آشکار “من فکر می کنم او فوق العاده, فوق العاده, فرد, و ما تا به حال یک مصاحبه بزرگ.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im