شاهزاده هری کاملا “ویران’ بیش از گرفتن محروم از نقش نظامی

شاهزاده هری کاملا “ویران’ بیش از نیاز به گام از نقش نظامی. عکس: مستقیم افشای

آوریل سال 2020 نشانه پایان یک دوران برای شاهزاده هری به او وداع به زندگی در بریتانیا. اما به منظور رسیدن به این شاهزاده هری ‘مجبور’ به تسلیم شدن سه نظامی خود عنوان.

با توجه به گزارش ITVاین عناوین در سوال هستند نقش خود را به عنوان کاپیتان به طور کلی از تفنگداران دریایی سلطنتی افتخاری نیروی هوایی, فرمانده نیروی هوایی سلطنتی پایه Honington و افتخاری ناخدا-در-فرمانده نیروی دریایی سلطنتی دستورات’ کشتی های کوچک و غواصی است.

دلیل او مجبور به رها کردن این عنوان بود چرا که نظامی قرار ملاقات در نظر گرفته شده رسمی سلطنتی وظایف و در نتیجه شاهزاده هری نمی تواند نگه دارید و بر روی آنها بدون اینکه کاری رویال عضو.

با توجه به خورشید او بسیار ‘ویران’ بیش از نیاز به از دست دادن موقعیت خود به عنوان کاپیتان به طور کلی چه چیزی ساخته شده است آن را حتی بدتر این بود که او احساس او تا به حال هیچ می گویند در این موضوع است.

خودی در Mountbatten جشنواره موسیقی گفت: خورشید, “او گفت: مردم او پشیمان نیاز به ایستادگی کردن و تقریبا گفت که این تصمیم مجبور شده بودند او را.”

“او بود که شرمندگی و به نظر نمی رسد به طور کامل در سهولت” این منبع در ادامه می گویند. “او یک مرد واقعی است و شما می توانید ببینید که او ناراحت و عاطفی که این یکی از آخرین بار او را در میان مردان و زنان است.”

طول نهایی گفتگو با مقامات ارشد نظامی و ارقام از جمله رئیس دریایی سلطنتی عمده کلی متی هلمز, Prince Harry اظهار داشت: “من خیلی افتخار می کنم که در خدمت به عنوان سلطنتی تفنگداران دریایی کاپیتان هستم و ویران که من به مرحله” صادقانه “من احساس می کنم من به مردم اجازه پایین اما من تا به حال هیچ انتخاب است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im