شاهزاده هری و Meghan Markle چرخش نسبت به پایدار و سبک زندگی سالم ارسال #Megxit. عکس: شوهای Cheat Sheet

شاهزاده هری و Meghan Markle باید به آرامی شروع chipping دور در ساخت جدید و شخصی زندگی را برای خود پس نه سنگی خروج از زندگی سلطنتی.

یکی از بزرگترین تغییرات شامل تغییر به سمت سلامت بیشتر انتخاب آگاهانه در مورد مواد غذایی و 9-ماه-پیر پسر مورچه است و در سوار شدن در کنار آنها.

با 2019 بحث هاله پشت آنها را زن و شوهر به نظر می رسد به برخی از مقدار تغییرات مورد نیاز خود را در رابطه با شیوه زندگی خود را. هدف آنها برای ارائه یک “زندگی عادی” را برای فرزند خود مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور.

هری به نظر می رسد “واقعا به سواحل غرب شیوه زندگی است.” یک منبع نزدیک به سابق لباس ستاره نشان می دهد “مگان همواره سلامتی بسیار آگاه است. او عادات سالم در حال مالش در هری بیش از حد.”

شاهزاده هری نیز گرفته است به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه به عنوان بخشی از خود را در وعده های غذایی روزانه این اتفاق افتاده است به عنوان دور برگشت به عنوان در سال 2016 زمانی که این جفت ارز در ابتدا شروع به دوستیابی.

یک سرگرمی امشب منبع نشان داد که دوک است و علاقه زیادی به پخت و پز در هفته های اخیر. آنها را مطمئن ساخته شده به ترکیب طبیعت به فیبر بسیار از زندگی خود را “قادر به پیاده روی با دوستان مورچه و سگ خود را در کانادا است که ساده و لذت بخش است که آنها را دوست دارم” این منبع اعلام کرد. “وقت خود را در جزیره ونکوور در طول تعطیلات کمک به تایید می کنند که آنها حق تصمیم گیری از سلطنتی مسئولیت است.”

سلطنتی خبرنگار کتی elizabeth banks نیز توضیح داد: “Meghan کامل fitness fanatic. او را دوست دارد به اجرا دور در اطراف باغ کنزینگتون است که فقط در خارج از کاخ کنزینگتون … و او را دوست دارد ، در واقع او شروع می شود اکثر صبح ها با یوگا مراسم که در اثر مالش بر روی شاهزاده هری.”

“یکی از چیزهایی که من گفته شد توسط یکی از دوستان [هری] است که او را نیز به یوگا. او دوست دارد برای شروع روز خود را با آب سبز در حال حاضر درست مثل مگان و دوستان خود را همه پیدا کردن این بسیار سرگرم کننده است که او را تبدیل به یک بیت از یک متعصب تناسب اندام خود را,” او اضافه شده است.

“شما اغلب او را در بازدید از ورزشگاه و او با توجه به علاقه خود را Marlboro چراغ و یا حداقل او را کمتر سیگار کشیدن و او را از نوشیدن کمتر است. بنابراین مگان و سبز L. A. شیوه زندگی, من فکر می کنم واقعا مالیده در شاهزاده و بهتر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im