شاهزاده هری و Meghan Markle باقی مانده وظایف برای خانواده سلطنتی را ادامه خواهد داد تا مارس 31

شاهزاده هری و Meghan Markle شگفت انگیز تصمیم به ترک خانواده سلطنتی بریتانیا گرفته بود جهان عقب.

و به عنوان دو انتقال به زندگی جدید خود در کانادا برخی از وظایف سلطنتی خود را هنوز هم به نظر می رسد چسبیده به آنها.

طبق آخرین اینتل در ساسکس جفت خود باقی مانده و وظایف برای خانواده سلطنتی را ادامه خواهد داد تا مارس 31 هنگامی که خروج خود را از خانواده سلطنتی زندگی می شود رسمی.

زن و شوهر خواهد بود بازگشت به انگلستان در پایان این ماه و پرواز وجود دارد به طور منظم آنها به عنوان نگاه به همان اندازه تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی به عنوان هر یک سخنگوی.

هری و مگان در حال برنامه ریزی برای حضور به عنوان بسیاری از شش وقایع در ماه های فوریه و مارس است که همچنین شامل کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در مارس 9.

گزارش شده بود که ملکه الیزابت درخواست کرده بود این جفت ارز به بازگشت به انگلستان در ماه آینده به صورت مشترک المنافع در کلیسای وست مینستر در لندن است.

به گفته ساندی تایمزاین رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 9 و خواهد آمد به عنوان بخشی از ساسکس زن و شوهر مرحله نهایی سلطنتی درگیری های قبل از آنها به حفر کردن به طور کامل به غیر سلطنتی زندگی است.

مشاهده این پست در Instagram

“پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه. آن است که خود را با تشویق به ویژه در طول چند سال گذشته که ما احساس می کنید آماده برای این تنظیم. ما در حال حاضر برنامه ای برای تعادل ما بین بریتانیا و آمریکای شمالی در ادامه به افتخار وظیفه ما به ملکه مشترک المنافع و ما patronages. این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضای کافی برای تمرکز روی فصل بعد, از جمله تروریست های خیریه نهاد. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری اطلاعات کامل از این بازی هیجان انگیز گام بعدی در دوره به دلیل, به عنوان ما همچنان به همکاری با علیاحضرت ملکه شاهزاده ولز دوک کمبریج و تمام احزاب مربوطه. تا آن زمان لطفا ما را قبول عمیق برای ادامه حمایت خود را.” – دوک و دوشس ساسکس برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید sussexroyal.com (لینک در بیو) تصویر PA

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دوک و دوشس ساسکس (@sussexroyal) در

هری و مگان در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از ملکه مشترک المنافع اعتماد خواهد شد که قطب جدا از نوع کار اجتماعی دو به دنبال درگیر در به عنوان بخشی از زندگی جدید خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو