شاهزاده هری و Meghan Markle آشکار جابجایی برنامه. عکس: کسب و کار خودی

شاهزاده هری و Meghan Markle برنامه ریزی برای جابجایی باید فراموش طرفداران در حالی که برای در حال حاضر و عقاب چشم ناظران کاملا برروی آن بکشید برای اخبار در مورد ممکن است برنامه های حرفه ای.

سلطنتی طرفداران شده اند بلعیدن اخبار مربوط به هری پاتر و شاهزاده و Meghan Markle مانند آتش سوزی و به نظر می رسد به عنوان هر چند قطعه جدید از اخبار خود را در خصوص جابجایی برنامه در نهایت به نور آمده است.

این جفت ارز شده است صرف اکثریت از وقت خود را در جزیره ونکوور, آیا قصد دارید به نگه داشتن Frogmore کلبه برای استفاده در انگلستان بازدیدکننده داشته است.

اگر این رویه اخبار در هر حال درست است به این معنی است که زن و شوهر به دنبال نسبت به خواص بیشتر به خصوص در مالیبو کالیفرنیا.

دلیل اصلی این است که به دلیل Meghan مادر Doria Ragland زندگی در مجاورت ظاهرا. این محل خاص در درون خود رادار تنها 30 مایل دور از مادر خود را اقامت.

دیلی میل تصاویر جمع آوری شده از 7 میلیون دلار عمارت که زن و شوهر به نظر می رسد علاقه مند است. جایی است که بر روی یک شبه جزیره است و احاطه شده توسط درختان. آن را ویژگی های بیشتر دولت از هنر, استخر, زمین تنیس و یک ساحل کوچک نیز هست.

اتمام تصاویر زیر
این عمارت وجود چیزی Caitlyn Jenner اشاره کرد نسبت پس از مگان و شاهزاده هری خروج در ابتدا موجب منافع عمومی.

او نشان داد: “این یک شوک بزرگ برای او احتمالا تا به حال به اندازه کافی. خوب برای آنها ما را ببینید که چگونه از آن می رود. من شنیده ام آنها به دنبال یک خانه در مالیبو. باید آن را دشوار بوده است. هر کس سزاوار بود خوشحال است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو