شاهزاده هری و مگان ‘ترس’ از زندگی در خارج از انگلستان

شاهزاده هری و مگان ‘ترس’ از زندگی در خارج از انگلستان است. عکس: Cheatsheet

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر بسته بندی شده و رفت و برگشت به کانادا در تلاش برای اختراع دوباره زندگی خود را. با این حال به نظر می رسد به عنوان هر چند آن زن و شوهر هستند و کمی احساس ترس در رابطه با خود صلیب کشور حرکت می کند.

زندگی جدید خود را شامل نمی شود شخصی خود را سلطنتی و کارکنان که یکی از آنها بیشتر از افکار اضطرابی با توجه به گزارش. سلطنتی مفسر امید Scobie صحبت دسترسی هالیوودو در طول مکالمه او نشان داد ساسکس درست افکار و احساسات است.

به گفته یک منبع نزدیک به Daily Mail “آنها کمک کرده و آنها را دفع کردن حملات از شایعات و کمک به آنها را سازماندهی تورهای و درگیری. آن است که تیم را که همه از آن اتفاق می افتد. برای هری و مگان به ترک همه که در پشت وجود دارد که احتمالا برای رفتن به یک حس ترس است.”

امید همچنین در ادامه برای اضافه کردن که شاهزاده را مجبور به پیدا کردن یک تیم جدید است که می تواند در مدیریت امور خود حرکت رو به جلو “آنها شروع خواهد شد با یک روش کاملا جدید گروهی از مردم هنگامی که آنها به طور کامل خارج از خانواده سلطنتی است. که در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به واقعا استفاده می شود.”

با این قیمت این هزینه خواهد شد به نظر می رسد این زوج باز است به هر مقدار تا زمانی که نیازهای خود را برآورده چرا که “این چیزی است که Meghan و هری همیشه می خواستم به ایجاد زندگی خود را. آن را به احساس می کنم مثل یک کمک های بسیار زیاد به خارج از انگلستان و پایین رفتن مسیر خود را دارد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im