شاهزاده جورج شاهزاده خانم شارلوت مدرسه بسته برای COVID-19 قرنطینه

شاهزاده جورج شاهزاده خانم شارلوت توماس Battersea بسته برای COVID-19 قرنطینه. عکس:

این بیماری همه گیر کوروناویروس به تازگی آمار بریتانیا و به عنوان یک نتیجه از که بسیاری از موسسات آموزشی در حال بستن در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما این اصلا به این معنی نیست که پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت خواهد لذت بردن از خانه محدود سرگرم کننده در طول این خود قرنطینه در واقع توماس Battersea منتقل شده برنامه درسی خود را نسبت به سیستم عامل های آنلاین به منظور تسهیل یادگیری است.

توماس Battersea منتشر شد بیانیه رسمی است که با هدف به روز رسانی والدین در مورد این بیماری همه گیر و چگونه مدرسه است که دست زدن به این مسئله است.

در این بیانیه اظهار داشت: “با توجه به افزایش تعداد کودکان و کارکنان که از مدرسه غایب با توجه به کروناویروس وضعیت توماس لندن روز مدارس تصمیم به حرکت به کنترل از راه دور آموزش از جمعه 20 مارس است.”

“از این تاریخ برنامه درسی آموزش داده خواهد شد از طریق سیستم عامل آموزش آنلاین و از ما خواسته پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را در خانه و برای دسترسی به درس های خود را از طریق این سیستم. این اطمینان خواهد داد که کودکان باید تداوم یادگیری زمانی که آنها قادر به حضور در مدرسه است.”

“در مواردی که خانواده ها در یک موقعیت برای حفظ کودکان خود را در صفحه اصلی (مانند کسانی که از کارکنان خط مقدم’ در حرفه پزشکی, برای مثال) مدرسه باقی خواهد ماند جسمی باز تا آخرین روز از مدت پنج شنبه, 26 مارس است.”

این بیانیه گفت: “ما قدردانی و حمایت از جامعه مدرسه ما به عنوان ما همچنان به ارائه بهترین راه حل ممکن برای دانش آموزان ما در طول این زمان به چالش کشیدن.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de