پرنس جورج و سلطنتی کودکان و نوجوانان منجر بریتانیا در کف بیمه خدمات درمانی ‘قهرمانان’

خانواده سلطنتی بریتانیا همراه با بقیه بریتانیا مشترک دلگرم کننده ویدئوها از آنها کف زدن برای بیمه خدمات درمانی

انگلستان را نشانه رفته ستایش در پزشکی قهرمانان در این کشور و در سراسر جهان به قرار دادن زندگی خود را در خطر به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خانواده سلطنتی بریتانیا همراه با بقیه کشور های مشترک دلگرم کننده ویدئوها از آنها کف زدن برای مقامات بهداشت و قهرمانان قرار دادن زندگی خود را در خطر جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر.

شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی دیده می شد کف اولین پاسخ دهندگان در یک یابم تصویری ارسال شده توسط Cambridges.

“به همه پزشکان و پرستاران و مراقبین GPs داروسازان داوطلبان و دیگر کارکنان بیمه خدمات درمانی مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به کسانی که تحت تاثیر #COVID19: با تشکر از شما” در کاخ کنزینگتون پست های رسانه های اجتماعی به عنوان خوانده شده.

سه سلطنتی خواهر و برادر سازی گسترده تعدادی از شهروندان در تمجید از خدمات بهداشت ملی (NHS) که در حال قرار دادن در تمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 و کمک به کسانی که آلوده بازیابی در سریع سرعت.

Meghan Markle و پرنس هری, هم, پیوست, ادای احترام از تمام راه را در جزیره ونکوور کانادا به عنوان آنها گفت: در official Instagram: “با تشکر از شما برای همه است که شما همچنان به انجام این کار! کف شما از سراسر برکه” با چند شکلک کف زدن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>