پرنس چارلز دیجیتالی پرده های جدید بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل

پرنس چارلز دیجیتالی پرده های جدید بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل. عکس: ایران صفحه

با پرنس چارلز پیمانکاری COVID-19 همه رسمی خود وظایف عمومی منتقل شده اند به دفتر خانه خود را در اسکاتلند اقامت.

پس از بهبود شاهزاده رفت و برگشت به نوسان از چیزهایی که از خود خانه و نسبتا به تازگی سلطنتی طرفداران نیز ارائه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آن دکور.

پرنس چارلز به تازگی تقریبا مشخص شده افتتاح بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل به عنوان موقت مرکز پزشکی. موقت بیمارستان امکانات توانایی میزبان بیش از 4000 تخت در هر زمان داده شده.

این مراسم به میزبانی طریق تماس تصویری. در طول این رویداد پرنس چارلز ارائه یک پیام تشویق و حمایت برای کسانی که خطر جان خود را در مبارزه با COVID-19.

شاهزاده به نقل عنوان کرد و گفت: “اگر من ممکن است می گویند من فوق العاده لمس به خواسته شده است برای باز کردن بیمارستان بلبل به عنوان بخشی از یک توده بسیج به مقاومت در برابر coronavirus بحران است.”

“این است که بدون شک دیدنی و تقریبا باور نکردنی شاهکار از کار در هر حس–از سرعت خود را از ساخت و ساز به عنوان ما شنیده ام به اندازه آن و مهارت های کسانی که آن را ایجاد کرده اند. به عنوان مثال اگر تا کنون یک مورد نیاز بود چگونه غیر ممکن می توان ساخته شده است و ما چگونه می تواند غیر قابل تصور از طریق بشری خواهد شد و نبوغ خود را,” او اضافه شده است.

پرنس چارلز دوبله روند این بیمارستان تبدیل به یک باور نکردنی’ تلاش. وی در ادامه با تشکر از طراحان و سازندگان پرستاران و پزشکان برای شرکت در این طرح می باشد.

با استناد به چه تجربه شخصی خود با COVID-19 شاهزاده اظهار داشت: “در حال حاضر من یکی از آنهایی که خوش شانس به COVID-19 نسبتا خفیف … اما برای برخی از آن خواهد شد بسیار سخت تر سفر. بنابراین من راحت است که هر کس می تواند در حال حاضر باید این اطمینان است که آنها می توانید تمام ویژگی های لازم مراقبت که آنها ممکن است نیاز و از هر فرصتی برای بازگشت به یک زندگی عادی است.”

قبل از امضای کردن, شاهزاده چارلز با اشاره به این بانوی با لامپ که در بیمارستان است به نام پس از دوبله یک فانوس دریایی از امید است.

“من نیاز به سختی می گویند که نام این بیمارستان نشده است می تواند به درستی انتخاب شده است. فلورانس نایتینگل با لامپ آورده و امید شفا به هزاران نفر در تاریک ترین ساعت. در این زمان تاریک این محل خواهد بود یک نور درخشان. “آن است که نمادی از فداکارانه مراقبت و خدمات اختصاص داده شده که در حد و حصر تنظیمات با افراد بی شماری در سراسر بریتانیا است.”

ویدیو زیر را بررسی کنید:


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im