پرنس چارلز قرارداد coronavirus را تایید Clarence House

پرنس چارلز بوده است خود منزوی در اسکاتلند پس از شیوع کروناویروس

پرنس چارلز تایید شد به قرارداد coronavirus تایید Clarence House روز چهارشنبه.

71-ساله شاهزاده ولز بود که مبتلا به بیماری های عفونی پس از در حال توسعه ‘ملایم’ علائم بر اساس بیانیه منتشر شده توسط کلارنس خانه.

وارث تاج و تخت شده است در زیر خود انزوا در اسکاتلند پس از شیوع این بیماری است و گفته می شود “در سلامت خوب” در غیر این صورت.

دوشس کرن, Camilla نیز تحت آزمایشات COVID-19 اما تایید شد منفی.

مربوط به: ملکه الیزابت خواستار انگلستان متحد در مبارزه با کروناویروس

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول کردند.”

“دوشس کورنوال نیز آزمایش شده است اما آیا این ویروس. مطابق با دولت و توصیه های پزشکی, شاهزاده و دوشس در حال حاضر خود منزوی در خانه در اسکاتلند است.”

“آزمايش انجام شده توسط بیمه خدمات درمانی در Aberdeenshire, جایی که آنها ملاقات معیارهای مورد نیاز برای تست. ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر” در این بیانیه اضافه شده است.

خانواده سلطنتی بریتانیا عضو تا به حال ملاقات با شاهزاده آلبرت موناکو در اوایل ماه مارس که تست مثبت تنها نه روز پس از ملاقات چارلز در یک WaterAid رویداد در لندن است.

ادامه مطلب: ملکه الیزابت سلامت در معرض خطر پس از انگلستان وزیر بهداشت قرارداد coronavirus

ملکه الیزابت دوم تایید شد توسط کاخ باکینگهام در سلامت خوب است. او در آخرین ملاقات با پسرش در مارس 12.

چارلز از شیوع اجتناب از دست دادن با مردم در طول سلطنتی درگیری بود و به جای توسل به namaste ژست.

او تبدیل شده و برای اولین بار از خانواده سلطنتی بریتانیا مبتلا به COVID-19 و همچنین سقوط بیشتر در معرض خطر با توجه به سن و سال او.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>