پرنس چارلز آدرس های عمومی برای اولین بار پس از COVID-19 تشخیص

پرنس چارلز به روز رسانی در بهبود خود را از coronavirus در حالی که ارسال عشق به کسانی که سخت ترین ضربه

شاهزاده چارلز در یکشنبه بيرون آمد پرداختن عمومی برای اولین بار پس از ابتلا به کوروناویروس.

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در official Instagram صفحه Clarence House ویژه شاهزاده ولز دادن یک به روز رسانی خود را در مورد بهبود از بیماری های عفونی در حالی که ارسال عشق به کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

“اخیرا رفته از طریق فرایند انقباض این coronavirus—خوشبختانه نسبتا خفیف علائم—من در حال حاضر خودم را در طرف دیگر بیماری است اما هنوز هم در کمتر از یک وضعیت اجتماعی فاصله و به طور کلی انزوا” چارلز گفت: در این پیام ویدئویی.

“همانطور که ما همه در حال یادگیری این است که عجیب و غریب و خسته کننده و اغلب ناراحت تجربه زمانی که حضور خانواده و دوستان است و دیگر امکان پذیر است و طبیعی سازه از زندگی به طور ناگهانی حذف شد.”

“در چنین یک اقدام بی سابقه و اضطراب در تمام زندگی ما, من و همسرم در حال فکر کردن به ویژه از تمام کسانی که از دست عزیزان خود را در چنین شرایط بسیار دشوار و غیر طبیعی شرایط و کسانی که نیاز به تحمل بیماری, انزوا و تنهایی,” او اضافه شده است.

“به عنوان حامی سن انگلستان و همسرم حامی نقره ای خط دل ما به تمام کسانی که افراد مسن در سراسر این کشور که در حال حاضر دچار مشکل بزرگ است. اما ما همچنین می دانیم که در هر جامعه بالا و پایین این زمین که در آن مردم از همه سنین هستند که تحت تاثیر این ویروس وجود دارد واقعا فوق العاده همسایگان و افراد و گروه از داوطلبان که در حال ارائه پیوسته مراقبت و توجه به کسانی که بیشتر در معرض خطر است و تمام این شبکه از گذشته کمک های خود را برای کمک به ارائه پشتیبانی حیاتی و اطمینان به سخت فشرده, خدمات حرفه ای است.”

“و در زمانی که پزشکان و پرستاران و همه حیاتی کارکنان فرعی که به صورت ستون فقرات ما قابل توجه بیمه خدمات درمانی به طور فزاینده ای تحت چنین فشار زیادی و خطر آنها به عنوان نبرد قهرمانانه برای نجات زندگی در بخش مراقبت های ویژه مراکز و شامل به عنوان آنجا که ممکن است از گسترش این ویروس افکار و دعاهای ما بسیار با آن حيرت آور, افرادی که مهارت فوق العاده و مطلق, فارغ از خود گذشتگی به وظیفه و مراقبت از بیماران خود را با ما بسیار افتخار” او ادامه داد.

چارلز گرفته شده برای خروج از انزوا و هفت روز پس از آزمایش مثبت است. Clarence House گفت: شاهزاده بود در سلامت خوب بود و زیر دولت محدودیت.

“Clarence House تایید کرده است امروز است که پس از مشورت با پزشک خود شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا” سخنگوی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im