شاهزاده اندرو در وب سایت رسمی گرفته شده در میان Jefferey اپستاین رسوایی

توسط سرپرستان

لندن: به وب سایت شخصی از انگلستان شاهزاده اندرو گرفته شده است و در حال حاضر تغییرمسیر به رسمی خانواده سلطنتی سایت و بیانیه خود را در پله پایین با توجه به لینک کلیک کنید برای دیر آمریکایی سرمایه و مجرم جنسی جفری اپستین گزارش رسانه ها گفت: در روز جمعه.

شاهزاده وب سایت thedukeofyork.org قبلا دفاع و پشتیبانی خود را در امور خیریه و همچنین کار خود را برای حمایت از ملکه و “بریتیش رفاه” گفت: روزنامه مترو گزارش.

آن را نیز تا به حال صفحات اختصاص داده شده به دختران خود را شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی.

آن برداشته شد به دلیل قرارداد با سرور میزبان به پایان رسید در ژوئن 30.

به دلیل آن بود در حال به روز رسانی, تصمیم بر آن شد تا آن را زیر چتر سلطنتی.انگلستان.

وب سایت گرفته شد در برخی از نقطه قبل از 30 ژوئن روزنامه گزارش اضافه شده است.

صفحه خود در رویال.انگلستان هنوز هم شامل زندگینامه دوک اما آغاز می شود با بیانیه صادر شده در ماه نوامبر گذشته اعلام کرد که او خواهد بود به پله از وظایف رسمی “برای آینده قابل پیش بینی” با توجه به ادامه اپستاین تحقیقات در ایالات متحده است.

شاهزاده اندرو خواسته شده است توسط وکلای Esptein ادعا قربانیان برای سفر به آمریکا و مقامات بگویید آنچه که او می داند در مورد خوار سرمایه و جنس قاچاق از زیر سن دختران توسط اپستین.

او این اتهام را رد کرده.

این هفته بریتانیا مقتدر و اپستاین دوست دختر سابق Ghislaine ماکسول تا به حال یک درخواست تجدید نظر برای وثیقه را تکذیب کرد معنی او را در زندان باقی می ماند در نیویورک تا محاکمه برای کودک نظافت, رابطه جنسی, سوء استفاده و دروغ و اتهامات روزنامه مترو گزارش شده است.

ماکسول که اندرو گفت: تا به حال معرفی او به اپستاین التماس کرد گناه نیست به توطئه برای جذب دختران بودند که مورد آزار جنسی توسط ما سرمایه بین سال 1994 و 1997.

اپستاین داشت به دار آویخته در نیویورک زندان در ماه اوت گذشته در حالی که انتظار جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>