شکار توله سگ بیرون می آید unhurt پس از صرف ساعت ها در گیر خوبی با پلنگ در ماهاراشترا

توسط ANI

نندوربر (MAHARASHTRA): در آنچه که می تواند نامیده می شود یک شانس دوم در زندگی برای سگ, توله سگ و یک پلنگ را نجات دادند محلی جنگل حرکت از یک چاه در Varche Tembhe ایجاد کرد پس از گذراندن هفت ساعت در داخل.

دو حیوانات کاهش یافت و در داخل فضای محصور پس از تعقیب گربه سانان توله سگ برای شکار و با وجود طولانی مدت هفت ساعت سگ آمد شد. مردم محلی در منطقه نزدیک به اطلاع وزارت جنگل و پس از آن چهار ساعته عملیات انجام شده برای نجات حیوانات.

یونیفورم پرسنل دیده می شد کاهش یک قفس به خوبی با استفاده از طناب. بعد گربه بزرگ بود امن در محفظه فلزی و دور گرفته شده برای ایمنی.

در یک ویدیو از دو حیوانات در داخل چاه پلنگ دیده می شود در حال استراحت در برابر یک دیوار به ظاهر recuperating از تاثیر قرار می گیرند. تیره قهوه ای و توله سگ از سوی دیگر دیده می شود دروغ گفتن در یک فاصله کوتاه از دیگر حیوانات ، wagging دم آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>