مطبوعات دیدار بازی مانند ضبط کار نخواهد کرد: پریانکا گاندی انتقاد شدید تا دولت COVID پاسخ

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra روز دوشنبه با حمله به یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش بیش از دست زدن به آن از COVID-19 بحران گفت: دولت را در کنفرانس های مطبوعاتی که “این بازی مانند یک ضبط صوت” را کار نمی کنه و توجه را مجبور به پرداخت می شود به وضعیت غالب.

کنگره دبیر کل شده است همانطورکه دولت در پاسخ به این COVID-19 بحران ادعا آن است که غرقه شدن در تبلیغات به جای برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “گزارش وجود دارد که تخت در بیمارستان های دولتی از دو شهرستانها عمده از — لکنو و گوراکپور — کامل هستند. Coronavirus موارد در حال افزایش است و این وضعیت بیمارستان ها نگران کننده است,” پریانکا گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

“نگرانی هایی که مطرح شد قبل از دولت سه ماه پیش در حال تبدیل شدن به واقعی است. در حال حاضر تا دولت را در کنفرانس های مطبوعاتی که بازی مثل یک نوار ضبط کار نخواهد کرد. توجه را مجبور به پرداخت می شود به وضعیت غالب” او گفت:.

این COVID-19 شمارش در اوتار پرادش رز به 49,247 روز یکشنبه با کمترین تک-بعد پرش از 2,211 تازه موارد در حالی که مرگ و میر رسیده 1,146 پس از 38 تلفات گزارش شده در دولت با توجه به بیانیه ای.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de