شورای مطبوعات هند به دنبال J&K دولت پاسخ در ‘اخبار جعلی در رسانه های خود سیاست

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: شورای مطبوعات هند (PCI) به دنبال نظرات از جامو و کشمیر دولت در مفاد اخبار جعلی در رسانه های خود سیاست است. این حرکت تداخل با عملکرد مطبوعات این شورا گفت: در حالی که مصرف suo-motu cognisance از موضوع است.

این حرکت را قادر می سازد افسران به تصمیم می گیرید چه واجد شرایط به عنوان خبر جعلی در چاپ الکترونیکی و دیگر اشکال رسانه و عمل در برابر خبرنگاران و رسانه ها در سازمان های PCI گفت.

“توجه به مقررات در مورد ‘خبر جعلی’ ذکر شده در رسانه ها در سیاست 2020 به موجب آن دولت جامو و کشمیر مجوز افسران خود را برای تصمیم گیری در محتوای چاپی و الکترونیکی و فرم های خود را از رسانه ها برای ‘خبر جعلی” و اقدام علیه روزنامه نگاران و رسانه, سازمان, شورای مطبوعات هند منتقل شده است suo-motu به عنوان ماده تاثیر می گذارد رایگان عملکرد مطبوعات” شورای بیانیه ای گفت:.

PCI به تازگی در پی یک گزارش از تا دولت در یک شاه تسلیم در برابر یک روزنامه نگار.با توجه به تازگی منتشر شده گزارش توسط ناظر گزارشگران بدون مرز (RSF) هند تضعیف دو مکان در جهان در فهرست آزادی مطبوعات سال 2020 رتبه 142 در میان 180 کشور جهان است.

این RSF گزارش گفت: هند رده بندی شد ‘به شدت تحت تاثیر قرار توسط این وضعیت در کشمیر. با اشاره به abrogation از ماده 370 این گزارش گفت: دولت تعطیل ثابت – خط تلفن همراه و اتصال به اینترنت برای چند ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de