انتخابات ریاست جمهوری شبیه ‘آتش سطل زباله،’ وینس Coglianese می گوید تاکر کارلسون

پخش کننده و سردبیر دیلی کالر وینس کوگلیانسه روز پنجشنبه هشدار دادند که انتخابات آینده ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ به دلیل نتایج مورد اختلاف شبیه «آتش سطل زباله» خواهد بود.

او می گوید: «پیش بینی این یکی به هیچ عنوان سخت نیست. این روز انتخابات در حال راه اندازی به آتش سطل زباله و یکی از unquenchable در واقع،” Coglianese گفت : فاکس نیوز میزبان تاکر کارلسون در “تاکر کارلسون امشب.”

“بسیاری از مردم فکر می کنم به هرج و مرج انتخابات سال 2000 … فکر می کنم، “پسر، من امیدوارم که هرگز اتفاق می افتد دوباره. متاسفم، این یک پیاده روی بدون ماسک در پارک در مقایسه با آنچه که ما در حال تجربه است.” (مرتبط: ترامپ ‘برنامه ای برای انتخابات عادلانه و بی بند و بار ندارد … برنامه ریزی برای نصب خود را در برخی از راه های اضطراری،’ می گوید Rep. کلایبرن)

وی تصریح کرد: امسال کارشناسان پیش بینی می کنند به سمت بالا 156 میلیون آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری رای خواهند داد … و حدود 80 میلیون نفر از آن ها از طریق ریخته خواهند شد. این بی سابقه است. ما امسال نظام انتخاباتی خود را تعمیرات اساسی می کنیم.»

“آیا سیستم پستی کار می کند؟ خوب، بسیاری از علائم سوال در مورد آن وجود دارد، به خصوص از آنجایی که ما تا به حال بسیاری از درجه اول در سال جاری در حال حاضر و نگاه آنچه در نوادا اتفاق افتاده است، در پنسیلوانیا، در نیویورک، که در آن 84،000 رای – آنها ناپدید شدند. این یکی از هر چهار رای دهنده ای بود که حساب نمی شد، آنها در نیویورک رد شدند.»

“چگونه می تواند شما یک سیستم که در آن یک دولت میدان جنگ واحد مورد سوال است به دلیل مرور مانند آن داشته باشد؟ این یک فاجعه خواهد بود.»

مجری راديو موافقت کرد که دموکرات ها آماده اند در صورت شک نتايج به مبارزه با انتخابات رياست جمهوری در دادگاه ها ادامه دهند. او گفت: «آنها ارتشی از وکلا دارند و دوباره، تمایلی بی شک برای پیروزی» و اضافه کرد که دموکرات ها قصد دارند از طریق سناریویی که واشنگتن، اورگن و کالیفرنیا را تهدید به جدایی از اتحادیه در صورت باخت نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن می کند، «انتخاب کنندگان واقعی را به کالج انتخاباتی دستکاری کنند».

کوگلیانسه گفت: «این یک معامله غول پیکر است» و افزود که «یک راه حل برای همه این ها» این است که اطمینان حاصل شود که مردم می توانند به نظرسنجی های انتخاباتی دسترسی داشته باشند و به صورت فردی رای بدهند. (مرتبط: ترامپ در رای گیری پستی: ‘این انتخابات ما را در معرض خطر قرار می دهد’)

وی با اشاره به اینکه شهروندان در حال حاضر به نهادهای خود «اعتماد پایینی» دارند و نمی توانند بدون خطر تبدیل شدن به یک ملت «جهان سوم» اعتماد خود را به نظام انتخاباتی خود از دست بدهند، گفت: «اگر آمریکایی ها نتوانند به نظام انتخاباتی اعتماد داشته باشند، همه چیز از هم می پاشد.»

US President Donald Trump listens to officials during a roundtable discussion on community safety, at Mary D. Bradford High School in in Kenosha, Wisconsin on Sept. 1, 2020. - Trump said Tuesday on a visit to protest-hit Kenosha, Wisconsin that recent anti-police demonstrations in the city were acts of "domestic terror" committed by violent mobs. "These are not acts of peaceful protest but really domestic terror," Trump said, describing multiple nights of angry demonstrations last week after a white police officer in Kenosha shot a black man in the back at close range. (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد ترامپ در جریان یک بحث میز گرد در مورد ایمنی جامعه، در دبیرستان مری دی برادفورد در کنوشا، ویسکانسین در اول سپتامبر ۲۰۲۰ به حرف مقامات گوش می دهد. (عکس توسط MANDEL NGAN / AFP از طریق گتی تصاویر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر