رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور مهاجرت نمی کند در واقع انجام این کار بسیار

به گزارش اولیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت اجرایی سفارش رنگ آن را به عنوان یک ممنوعیت برای مدت زمان از همه گیر اما چیزی که واقعی می کند به مراتب کمتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را که طول می کشد تا 60 روز قبل از نیاز به تجدید ممنوعیت بسیاری از کارت سبز کاربران و هزاران نفر از افرادی که وارد این کشور از طریق مهاجرت قرعه کشی. وجود دارد بسیاری از موارد استثنا از جمله کارت سبز متقاضیانی که در حال حاضر زندگی می کنند جزئی فرزندان و همسران از شهروندان مراقبت های بهداشتی کارگران و سرمایه گذاران خارجی و افرادی که در حال حاضر مورد تایید اقامت دائم. انتقادی منظور اجرایی نیز به مراتب بیشتر و سهل انگاری در کارگران موقت از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت شاهین هواداران می خواهم. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش در Coronavirus نیروی کار جلسات مطبوعاتی)

“تحت چه craven مفهوم آمریکایی حقوق صاحبان سهام خواهد ایالات متحده همچنان یک تابع کار واردات برنامه در زمانی که کارگران آمریکایی در چنین پریشانی ؟” دن استین رئیس فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات (عادلانه). “اپتیک ویرانگر — ما در حال تبدیل شدن به یک جامعه دو طبقه با بنده طبقه تنزل به guestworker وضعیت ادامه apace در حالی که آمریکایی های جستجو به شدت برای اشتغال است.”

The Wider Image: A year documenting migration on Rio Grande

پناهندگی به دنبال مهاجران از آمریکای مرکزی خط در امتداد مرز دیوار به عنوان آنها صبر کنید برای تسلیم شدن به مرز ایالات متحده گشت و پس از عبور آنها از ریو گراند رودخانه به ایالات متحده از مکزیک, در Penitas, تگزاس, ایالات متحده, آوریل 2 2019. (REUTERS/Adrees Latif)

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه اعلام ممنوعیت مهاجرت نمی کند بسیار شبیه به محصول نهایی یک واقعیت برخی از مهاجرت hawks مانند Ann Coulter پیش بینی.

این ممنوعیت شامل تهمت اجرایی سفارش رنگ پریده که با توجه به تعداد واقعی کارت سبز و موقت ویزای کار صادر شده برای مهاجران به صورت ماهانه در ایالات متحده است. (مرتبط: FDA اجازه خانه اول-جمع آوری Coronavirus آزمون)

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات ایالات متحده صادر شده 80,000 کارت سبز 70,00 موقت ویزای کار و 150,000 اضافی موقت اجازه کار در هر ماه با توجه به ملی نقد و بررسی. این سیستم انجام داد تا حد زیادی بی ریا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کرده اقتصاد ایالات متحده قرار داده و اضافی 26 میلیون آمریکایی از مشاغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که وجود یک دوم گسترده تر به منظور مهاجرت است که در حال حاضر پیش نویس اما جزئیات این طرح پراکنده هستند. (مرتبط: گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر باز است موارد در دادگاه فدرال به مرز دیوار تکمیل)

“ما یک اصلی منظور باید یک ثانویه و اگر من می خواهم به انجام است که پس از آن ما خواهد شد که عزم او گفت:” در مارس 21 coronavirus جلسه.

White House senior advisor Miller watches U.S. President Trump speak about U.S. immigration policy at the White House in Washington

کاخ سفید مشاور و نویسنده سخنرانی استفان میلر ساعت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد دولت او طرح را به آمریکا تغییر سیاست مهاجرت در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 16 2019. (REUTERS/Carlos Barria)

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان در نمایشگاه باید از او خواست به موضوع دوم سفارش ظرف 30 روز از تاریخ 23 آوریل که به شدت محدودیت صدور ویزای کار از طریق H-1B, H-2A و H-2B برنامه های.

“مردم آمریکا درک معنی توقف مهاجرت به کمک آمریکایی ها باید شامل همه مهاجرت به خصوص guestworkers,” استین گفت. “علاوه بر این که آقای رئیس جمهور که در آن نمایش های بهداشتی و اطمینان است که کاربران از این guestworkers رعایت مناسب اجتماعی فاصله در محل کار و کارفرما-ارائه مسکن؟”

استفان میلر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقامت مهاجرت شاهین به دنبال تسکین ترس گفت: منظور این است که بخشی از یک “گسترده تر طرح” با توجه به ضبط یک کنفرانس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت متمرکز حامیان به دست آمده توسط نیویورک تایمز. (مربوط به: ‘آشکار بیگانه ستیزی’: دموکرات منتقدان بخار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار مهاجرت بان)

“اولین و مهم ترین چیز این است که برای خاموش کردن شیر آب جدید مهاجرت نیروی کار — ماموریت انجام — با امضای که فرمان اجرایی” میلر گفت: در تماس است. “هنگامی که شما تعلیق ورود یک مهاجر جدید از خارج از کشور شما همچنین کاهش مهاجرت بیشتر به دلیل زنجیره ای از دنبال مهاجرت هستند که مختل بنابراین به نفع کارگران آمریکایی ترکیبات با زمان است.”

Acting Director of U.S. Citizenship and Immigration Services Ken Cuccinelli speaks about immigration policy at the White House during a briefing Aug. 12, 2019 in Washington, D.C. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

سرپرست U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی کن Cuccinelli صحبت می کند در مورد سیاست های مهاجرتی کاخ سفید در طول یک جلسه Aug. 12, 2019 در واشنگتن (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

سرپرست U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی کن Cuccinelli شد همچنین در حال حاضر در تماس و گفت: هواداران به تاکید است که تهمت را سفارش مثبت “اولین گام است.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعلیق پناهنده برنامه در طول شیوع کروناویروس)

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ببینید ممکن است مرحله دوم تا تابستان هنگامی که زمان 60 روز مهاجرت مکث منقضی می شود و زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او خواهد داد که آیا اقدامات بیشتری لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de