رئیس جمهور تهمت ارائه می دهد Coronavirus کمک به ایران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده برای کمک به ایران در برخورد با آن شیوع کروناویروس در طول سخنرانی خود در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در روز شنبه.

“کار من این است که برای محافظت از آمریکایی ها و همچنین بسیار مهمتر در این مورد برای محافظت از آمریکایی ها” بهداشت ” مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن در coronavirus ادعا کرد که اولین قربانی در خاک ایالات متحده آمریکا روز شنبه. با این حال او نیز ارائه شده برای کمک به گسترش دست خود را به مردم ایران نیز هست.

“We بزرگترین متخصصان مراقبت های بهداشتی در جهان است و اگر ما می تواند کمک به ایرانیان با این مشکل ما قطعا مایل به انجام,” او گفت:. “آنها با داشتن یک شیوع.”

“We خواهد بود قادر به کمک به آنها را. همه آنها باید انجام دهید این است بپرسید. ما باید حرفه ای بزرگ بیش از وجود دارد,” او اضافه شده است. (مرتبط: اولین Coronavirus مرگ در خاک آمریکا)

رئیس جمهور همچنین در صحبت دولت به تازگی اعمال محدودیت های مسافرتی قرار داده شده در ایران, ایتالیا و کره جنوبی.

همین دلیل است که امروز من از دولت جدید اعلام کرد اقدامات لازم برای محافظت از آمریکایی ها به حد کمال ممکن است,” او گفت:. “در علاوه بر این به موجود بان کی مون در سفر توسط اکثر اتباع ما ممنوعیت سفر از هر کسی که به ایران در 14 روز گذشته.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرش در ایران بود نه مثبت. او همچنین خاطر نشان کرد هزاران نفر از CPAC شرکت کنندگان در مخاطبان که چرا او تصمیم گرفت به منظور کشتار قاسم سلیمانی.

او در توصیف سلیمانی به عنوان “پدر بمب کنار جاده ای” قبل از این ادعا که او باید کشته شده اند “،”

ما کشته شدن تعداد زیادی از تروریست ها,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>