رئیس جمهور می پرسد فرمانداران LGs به تعامل صلیب سرخ نهادهای مذهبی شامل COVID-19 گسترش

توسط PTI

دهلی نو: رئیس جمهور رام نات Kovind جمعه خواسته فرمانداران و Lt فرمانداران ایالت ها و سرزمین های اتحادیه به بسیج داوطلبانه و مذهبی سازمان برای کمک به تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ها Rashtrapati Bhavan گفت.

در یک ویدئو کنفرانس با فرمانداران فرماندار و مدیران متحده و UTs رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu, که همچنین با حضور در کنفرانس از آنها خواست به پیدا کردن راه هایی برای تکمیل تلاش های دولت مرکزی و دولت در رفع چالش های ناشی از وقوع COVID-19.

رئیس جمهور Kovind و معاون رئیس جمهور Naidu ابراز امیدواری کرد که جامعه هند را ذاتی قدرت “های و مراقبت” و اقدامات دولت را کاهش رنج از آسیب پذیر ترین بخش از جامعه به خصوص کارگران unorganised بخش و بی بضاعت آن را گفت.

“رئیس جمهور آغاز شد کنفرانس توسط اندرز به قدرت جمعی جامعه و خواست فرمانداران LGs و مدیران بسیج داوطلبان از صلیب سرخ جامعه داوطلبانه و مذهبی سازمان شامل تهدید در اولین” بیانیه ای گفت:.

از رئیس جمهور خواست هر کس به نگه داشتن سهام به طور منظم-مصرف خود را با دولت و کمک در راه است که جنگ دوباره coronavirus می تواند برنده. این بیانیه گفت که او همچنین گفت: بهترین شیوه را می توان شبیه سازی در دیگر نقاط کشور است.

در این ویدئو-کنفرانس دهلی Lt فرماندار 14 فرمانداران — از بدترین آمار مناطق — شد شارت برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. ویدئو کنفرانس انجام شد توسط معاون رئیس جمهور و آن را آورده از بهترین شیوه های کاهش آغاز شده توسط دولت های مختلف آن گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane می پرسد نیروی خود را به تمام اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus

بحث مربوط به وضعیت COVID-19 در ایالات متحده نقش صلیب سرخ و جامعه مدنی/سازمان های داوطلبانه در کمک به تلاش های دولت به خصوص با این مستند و دیگر چالش های نوظهور آن daded ویدئو کنفرانس آغاز شد و با ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshiyari ترسیم اقدامات آغاز شده در دولت خود را.

کرالا فرماندار عارف محمد خان تمجید از نقش دولت و سازمان های داوطلبانه حرفه ای پزشکی امدادگران و پلیس خود را برای هماهنگ تلاش برای متقاعد کردن مردم به حفظ اجتماعی فاصله.

او قرائت یک دوبیتی. “Yun hi basabab na fira karo, kisi شام ghar bhi raha karo” (که به طور گسترده ترجمه برای ” نمی پرسه زدن در اطراف بدون هیچ گونه هدف ماندن در خانه خود را) برای تاکید بر اجتماعی فاصله.

این بیانیه در ادامه گفت 1,800 بازنشسته پزشکان و MBBS دانش آموزان کرالا را داوطلب خدمت سربازی با دولت به طور داوطلبانه خدمات خود را اگر نیاز ناشی میشود. “375 روانشناسان نیز طناب به ارائه مشاوره به کسانی که در پیدا کردن قرنطینه که مرحله سخت در زندگی خود را. این نظر گرفته شده است به یک حرکت ابتکاری در کرالا ارزش تقلید برای کشورهای دیگر” آن را گفت.

کرالا (129 نفر) و ماهاراشترا (127) گزارش کرده اند حداکثر تعداد COVID-19 موارد مثبت. کارناتاکا فرماندار Vajubhai Vala extolled قدرت جمعی جامعه برای مبارزه با این تهدید. “Akshay Patra اجتماعی سازمان نیز به طور فعال درگیر در توزیع مواد غذایی بسته های سراسر کشور’ آن را گفت.

هاریانا فرماندار Satyadeo Narayan Arya گفت که دولت به طور کامل آماده برای دیدار با تمام چالش ها. دهلی LG آنیل Baijal گفت: این شهرستان از دولت و سازمان های دیگر مشغول به کار بودند در هماهنگی کامل برای به اجرا درآوردن این مستند و در حالی که همچنین کاهش مشکلات مردم است. او همچنین اشاره کرد که وی در نشست خود سانتیمتر هر روز به بورس از این وضعیت است.

گجرات فرماندار Acharya Dev بچه بداخلاق و لوس گفت که امکانات قرنطینه در کشور افزوده شد. آگاهی اجتماعی برنامه های آغاز شده برای ایجاد انگیزه در مردم به دنبال دستورالعمل های آن را گفت.

فرماندار Telangana Tamilisai Soundararajan گفت: دولت گسترده است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش آگاهی است. Soundararajan همچنین اطلاع داد که راج Bhavan گرفته است گام برای ارائه مواد غذایی به حدود 800 خانواده های نیازمند زندگی می کنند در این نزدیکی هست.

کلیک برای پوشش زنده COVID-19

معاون رئیس جمهور Naidu پیشنهاد خود را به کمک هنرمندان, فیلم, ستاره های نویسندگان و روشنفکران به منظور بالا بردن سطح آگاهی است. West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar گفت: دانشگاه ها در دولت خود را آماده ارائه خدمات خود و فضا.

هیماچال فرماندار Bandaru Dattatraya گفت: تلاش های ویژه ای هستند که ساخته شده برای اطمینان از آگاهی در منطقه با جمعیت قبیله ای این جمله را گفت. بیهار فرماندار Phagu Chauhan صحبت در مورد دولت نزدیکی به مرز بین المللی است که باعث می شود آن را در معرض خطر گسترش این بیماری است.

وی با تمجید از دولت, دولت در تلاش برای مهار این ویروس. “صلیب سرخ در دولت نیز با استفاده از داوطلبان خود را برای گسترش آگاهی و آمبولانس ها در دسترس هستند برای استفاده توسط مقامات منطقه,” Chauhan گفت.

تامیل نادو فرماندار Banwarilal Purohit اطلاع داد که کارگران ساختمانی re ارائه شده برنج و دال و غیره. او گفت که تمام برنج جیره دارندگان کارت تحت PDS داده می شود 1,000 تومان. “اما محیط های اغذیه فروشی استفاده می شود به ارائه یارانه مواد غذایی” در بیانیه ای گفت:.

Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon ستایش پاسخ سریع از دولت در امور اجرایی و گفت که اقدامات صورت گرفته برای اطمینان از مواد غذایی در دسترس ساخته شده است به روزانه-شرط.

فرماندار پنجاب و مدیر Chandigarh, VP Singh Badnore اطلاع داد که صلیب سرخ کمک به تامین مواد غذایی بسته در Chandigarh. راجستان فرماندار Kalraj Mishra اطلاع داد که یک صندوق ایجاد شده است برای فعال کردن مردم به کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>