رئیس جمهور Alvi درخواست علما به مردم توصیه به دعا در خانه پس از شیوع کروناویروس

رئیس جمهور عارف Alvi. عکس: فایل

اسلام آباد: رئیس جمهور عارف Alvi در روز پنج شنبه درخواست علمای پاکستان برای توصیه به مردم در سراسر کشور به نماز در خانه به عنوان رمان coronavirus همچنان به آلوده کردن مردم در سراسر کشور است.

رئیس جمهور برگزار شد جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با علمای پاکستان و استانداران در همه استان ها. این دیدار یک روز قبل از جمعه که در آن میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه نماز جماعت در مساجد.

“علما باید به مردم توصیه به دعا در خانه های خود گفت:” رئيس جمهور به نقل شد. “آنها [علما] همچنین باید آموزش توده ها در مورد اقدامات پیشگیرانه در برابر coronavirus.”

روز پنجشنبه تایید موارد از رمان coronavirus در پاکستان عبور از 1000 با سند بودن بدترین استان را تحت تاثیر قرار, گزارش بیش از 400 موارد است. پنجاب گزارش بیش از 330 موارد و خیبر پختونخوا دیده است بیش از 100 نفر تا کنون.

رئیس جمهور Alvi گفت که تنها راه حل برای این بیماری همه گیر اجتماعی بود فاصله. او با قدردانی از وحدت مؤثر علما در پی شیوع کروناویروس.

علمای مطمئن باشید که رئیس جمهور خود همکاری کامل در مبارزه با این بیماری همه گیر و گفت که آنها را به اطمینان حاصل شود که دولت بخشنامه اجرا شد.

ضعیف و پیر باید دعا کنید در صفحه اصلی: طاهر اشرفی

شورای علمای پاکستان رئیس طاهر اشرفی صحبت کرد به نق اخبار می گویند که ضعیف و قدیمی باید نماز خود را در خانه. “قدیمی ضعیف و کسانی که از ترس آنها ممکن است قرارداد این ویروس باید نماز خود را در خانه فراموش ذکر و به نوبه خود به خدا” او گفت:.

اشرفی گفت که آن را تا به حال هرگز به بخشنامه دولت برای مهر و موم میکنند. او گفت که همیشه شش تا هفت نفر در مساجد و هنگامی که تماس به نماز داده شد آنها باید نماز.

وی نیاز به وحدت در پی بحران و گفت که علما از مکاتب مختلف فکری بودند در یک صفحه در میان شیوع کروناویروس.

رئیس اتحاد-من-زرهى Ziaullah شاه صحبت کرد به نق اخبار می گویند که در این زمان افراد باید دور ماندن از مذهبی و اجتماعات. او گفت که مساجد باید باز باقی می ماند که نماز ارائه شده اما آلوده, پیر و ضعیف باقی می ماند باید به دور از آنها.

“ما به حمایت از دولت در طول این زمان,” او گفت:.

ماندن در خانه همکاری با دولت: شورای علمای پاکستان به توده ها

در اوایل این هفته شورای علمای پاکستان در یک مصاحبه مطبوعاتی به نام مردم به ماندن در خانه و انجام ذکر (یاد خدا) به امن نگه دارید از ویروس. این PUC حال هدایت مردم به پیاده سازی دولت احتیاطی و با مقامات همکاری کنند.

“احتیاطی و دستورات صادر شده توسط مختلف کشورهای اسلامی در برابر coronavirus هستند نه در برابر اصول اسلام و شریعت,” آزادی مطبوعات اعلام کرده بود. “اسلام خواستار مسلمانان به نگه داشتن خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر امن است. صرفه جویی در زندگی است شبیه به نجات کل بشریت است.”

این شورا اعلام کرد که آن را واجب (واجب) بر مسلمانان به پیروی از دستورات از نماز و یا امامان در مورد مسجد و نماز خواندن در برابر چنین است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de