رئیس جمهور Alvi مشورت علما در coronavirus توصیه به مردم برای جلوگیری از اماکن عمومی


اسلام آباد: رئیس جمهور عارف Alvi در روز پنج شنبه توییتی که او تا به حال به دنبال نظر علما در مورد کوروناویروس و گفت که آنها تا به حال اشاره کرد که آن حضرت برای مردم رنج می برند از علائم آنفلوانزا به دعا در خانه و جلوگیری از قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

“افرادی که تب سرفه تنگی نفس و یا هر آنفولانزا علائم باید برای جلوگیری از رفتن به مجامع عمومی. من گرفته اند از نظر علما است که به خاطر از جامعه بودن آنها می تواند نماز را در خانه و جلوگیری از Jumma جماعت بنابراین به عنوان برای قرار دادن دیگر افراد در معرض خطر” او هنوز توییتی.

روز شنبه, پاکستان, وزارت بهداشت اعلام کرد که دو نفر شده بود تحت تاثیر coronavirus. “من می توانم تایید می کنند که دو مورد اول از coronavirus در پاکستان است. هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند. وجود دارد بدون نیاز به وحشت همه چیز تحت کنترل” دستیار ویژه نخست وزیر دکتر ظفر میرزا گفت: در یک صدای جیر جیر پس از, سند, وزارت بهداشت اعلام کرد که مرد جوان شده بود آزمایش مثبت برای Coronavirus در کراچی و تحت درمان در انزوا بخش یک بیمارستان خصوصی در شهر.

مدارس در سند و بلوچستان بسته شده اند تا مارس 2 تا اطمینان حاصل شود که ویروس نیست ، در روز پنج شنبه عربستان سعودی اعلام کرد که آن را به حال تحمیل موقت ممنوعیت سفر در کشورهایی که coronavirus موارد گزارش شده است و یا که در آن خطر این بیماری وجود دارد و پاکستان در میان آنها است.

پاکستان به حالت تعلیق پرواز به و از ایران به عنوان عفونت همچنان به رشد در نرخ هشدار دهنده در کشور است. پاکستان نیز مهر و موم تافتون عبور از مرز از جایی که زائران سفر به بازدید از زیارتگاه ها در ایران.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>