رئیس جمهور Alvi تماس حمله در دهلی مسجد یک عمل ننگین’


اسلام آباد: رئیس جمهور عارف Alvi روز چهارشنبه را محکوم کرد ضد اسلام خشونت در دهلی نو خواست نیروهای سکولار در هند به افزایش در برابر اقدامات وحشیانه مانند vandalising یک مسجد.

در یک پست بر روی پلت فرم شبکه های اجتماعی توییتر Alvi مشترک یک ویدیو از یک هندو supremacist اوباش صعود به مناره مسجد و گفت که تصاویری به نظر می رسید به یک یادآوری به مسلمانان از ببری مسجد قسمت.

“یکی دیگر از به روز رسانی از این عمل ننگین. Vandalising یک مسجد! به نظر می رسد به عنوان یک یادآوری به مسلمانان از ببری مسجد قسمت. من فکر می کنم نیروهای سکولار در هند افزایش باید در برابر چنین اقدامات وحشیانه” او گفت:.

سازمان ملل متحد محکوم خشونت در دهلی نو

سازمان ملل متحد روز سه شنبه همچنین ابراز نگرانی از درگیری بین هندوها و مسلمانان در دهلی نو که در آن 19 نفر گزارش شده است کشته و یک مسجد به آتش در تظاهرات اعتراضی در برابر برانگیز هند, قانون تابعیت.

“ما در حال بدیهی است که پس از وضعیت نزدیک” دبیر کل سازمان ملل را سخنگوی استفان نواز گفت: در پاسخ به یک سوال در منظم ظهر امروز در جلسه مطبوعاتی در مقر سازمان ملل در نیویورک است.

او بر نیاز برای نیروهای امنیتی هند به خویشتن داری نشان می دهد و اجازه می دهد تا معترضین برای نشان دادن مسالمت آمیز است. “این است که دبیر ثابت موقعیت” سخنگوی اضافه شده است.

با توجه به بی بی سی در جریان ناآرامی خجالت است به نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان آن را گرفته انظار دور از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. BBC گفت: این خبرنگاران در شمال شرق دهلی دیدم هندو اوباش با پرتاب سنگ و فریاد شعارهای برخی در میان جمعیت فریاد “شلیک خائن”.

آنها همچنین شاهد plumes دود از لاستیک در بازار شده است که مجموعه ای در آتش است. در حادثه دیگری در روز سه شنبه بعد از ظهر یک مسجد تخریب شد در Shahadra منطقه است. به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم نشان داد مردان در تلاش برای تبدیل این هلال از بالای مناره و کاشت زعفران پرچم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>