بیان اخبار سرویس

لکنو: مدیر دولتی بیمارستان یکی از امکاناتی که تا به حال تکذیب ورود به یک زن باردار که منجر به مرگ او در هفته گذشته بوده است shunted از دستور رسمی گفت.Dr. Anish Singhal مدیر ESIC بیمارستان در Noida بخش 24, منتقل شده و با “اثر فوری” به ESIC جمشید (پزشکی) در دهلی نو به منظور اعلام کرد.

دستور صادر شده توسط دیپاک ملک معاون مدیر (پزشکی دولت) از کارکنان دولت شرکت بیمه (ESIC) تحت پوشش اتحادیه وزارت کار و اشتغال است.

دکتر Balraj Bhandar منصوب شده است به عنوان مدیر جدید این ESIC بیمارستان Noida و Singhal دستور برای از بین بردن پست پنج شنبه بعد از ظهر و فرض بعدی مسئولیت بعد از ظهر جمعه به منظور اعلام کرد.

همراه با شوهرش Vijender هشت ماه باردار Neelam (30) مرده بود جمعه گذشته در یک آمبولانس در گریتر نیدا پس از یک کوره 13 ساعت در بیمارستان شکار موفق به پیدا کردن او یک تخت به بیش از نیم دوجین امکانات از جمله سه اجرا شده توسط دولت را تکذیب کرد او را درمان.

این حادثه را به جلو به موضوع پزشکی سهل انگاری و عدم مراقبت در حال انجام Covid-19 همه گیر و حتی به عنوان سیاستمداران ضامندار به آن به شدت بهم زدن BJP دولت در دولت است.

ملی کمیسیون حقوق بشر روز دوشنبه صادر کرد, توجه به, Uttar Pradesh دولت بیش از گزارش های رسانه ها از اتهام پزشکی بی تفاوتی نسبت به زن باردار.

عمل توصیه شده است در برابر گمراهان افسران بیمارستان های دولتی در حالی که یک شاه است به تسلیم در برابر بیمارستان های خصوصی ساخته شده است که “بهانه” عدم در دسترس بودن از تخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de