زن باردار از دست می دهد کودک در راجستان به عنوان پزشکان امتناع از درمان بیش از او دین

بیان اخبار سرویس

جیپور: در یک حادثه تکان دهنده در راجستان منطقه بهاراتپور, یک مرد مسلمان ادعا کرده است که یک پزشک حاضر به درمان همسر باردار خود را به سادگی از آنجا که آنها مسلمان بودند. هر چند او در نیاز فوری به کمک پزشک امتناع منجر به از دست دادن زن نوزاد کمی بعد.

شوهر اضافه شده است که به دلیل دکتر تعصب و غفلت خود بود مورد بررسی قرار گرفت اما با اشاره به جیپور بیمارستان. تصویری از مرد مسلمان را به اتهام به زودی ویروسی رفت که در نهایت باعث شده سیاست های داخلی در کنگره است. Vishvendra سینگ وزیر گردشگری در Ashok Gehlot دولت ابراز خشم خود را بیش از این حادثه و هدفمند دولت وزیر بهداشت و محلی MLA, Subhash Garg برای این تکان دهنده شکست. دولت بعد پرسید منطقه جمع آوری بهرتپور به بررسی این حادثه است.

مقیم از بلا نگر منطقه عرفان ادعا کرد که دکتر Monit Walia نیست بررسی و اشاره او به طور مستقیم به یک جیپور بیمارستان.

در عين حال تحویل برنامه ریزی شده است. رسیدم بیمارستان منطقه حدود 8 صبح. من یک خانم از کارکنان که نوشتن نام و آدرس. وقتی که او به نام من می دانم که من مسلمان بود و او به من گفت که ما نمی توانیم به هر گونه کمک پزشکی وجود دارد. او پرسید: دکتر دیگری را به یک مرجع کارت برای یک بیمارستان در جیپور. من گریه میکرد و من در یک آمبولانس. اما ما تا به حال به سختی در خارج از شهر که همسرم تا به حال تحویل و فرزند من در روند درگذشت. این است که همه با توجه به دکتر. گفت: Irfan.

“اگر همسر من تا به حال تحویل به موقع کودک من می شده اند و امن است. خانواده من شده است مورد آزار و اذیت و من می خواهم عمل در برابر گناه دکتر’ او بیشتر خواستار.

اما اداره بیمارستان است و انکار این حادثه است. ‘او در صبح و ملاقات با دکتر. پزشک مورد بررسی قرار گرفت و نوشت: تحقیقات بیشتر است. او همچنین نوشت: طرح درمان و دارو برای جلوگیری از خونریزی. همچنین تجویز تزریق’ گفت: Dr Rupendra Jha, Janana بیمارستان بهرتپور.

پس از حادثه به نور وزیر گردشگری و عضو سابق خانواده سلطنتی بهرتپور MLA استناد Vishvendra سینگ انتقاد دولت خود را دولت وزیر بهداشت و بهرتپور MLA, Subhash Garg.

‘این حادثه در Janana بیمارستان در بهرتپور که در آن یک زن مسلمان رد شد و درمان با اشاره به جیپور فقط به خاطر خود دین است, شرم آور,’ توییتی Vishvendra سینگ.

در یکی دیگر از صدای او اضافه کرد: “این وضعیت بهرتپور بیمارستان و MLA از بهرتپور است که در دولت وزیر بهداشت.’ او پرسید: مانوهر به بررسی این موضوع و حمله پلیس برای عدم خود را از عمل است. او اظهار داشت که دولت او در تلاش است برای بازی کردن موضوع.

در پاسخ به این اتهامات Subhash Garg گفته است که آنها بی پایه و اساس که در گذشته 5 روز 8 زنان از همان دین داشته اند تحویل در بیمارستان است.

‘هیچ سهل انگاری در معاینه توسط پزشک. کودک 6.5 ماه و وزن 900 گرم است. این یک مورد جدی و در نتیجه ارجاع شد به جیپور بیمارستان. اما ما هنوز هم به بررسی این موضوع و مجازات آنها در صورت گناهکار شناخته’ او اظهار داشت.

مانوهر نیز به شدت حمله در Vishvendra سینگ گفت: “من باید ایمان مردم با من و من با زحمت در مورد آن. من نمی دانم چرا برخی از مردم از ترس من.’

مانوهر و Vishvendra هر دو MLAs از بهرتپور و در حال حاضر درگیر یک کشمکش سیاسی. در حالی که Garg نزدیک به سانتی متر Ashok Gehlot, Vishvendra نزدیک به معاون سانتی متر Sachin خلبان. در حال حاضر تنش میان این دو بالا هستند پس از این بحث جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de