توسط آنلاین میز

دهلی نو: “بسیاری از تبریک و بهترین آرزوها را برای همه شما در 6th بین المللی یوگا در روز است. این روز روز همبستگی جهانی و برادری” نخست وزیر مودی گفت.

در مناسبت های بین المللی یوگا در روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت که یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم و فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و ایمان و تبار.

“یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم. آن قائل است آن را فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و ایمان و تبار,” او اضافه شده است.

بین المللی یوگا روز بود که به پیشنهاد نخست وزیر مودی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد (سازمان ملل) در سپتامبر 27, 2014.

چه ساعت مودی می گویند در یوگا پیام روز?

  • COVID-19 حملات به طور خاص سیستم تنفسی ما می شود که تقویت شده توسط ‘پرانایاما یا تمرین تنفس
  • اگر ما ایمنی قوی است و سپس آن را کمک می کند تا در مبارزه با این بیماری
  • وجود دارد شیوه های یوگا است که ما افزایش ایمنی و بهبود سوخت و ساز بدن
  • یوگا می دهد یک پیام برادری جهانی یوگا به ارمغان می آورد مردم با هم
  • یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم پدید آمده است به عنوان یک نیروی وحدت و عمیق تر از اوراق قرضه بشریت

مردم جشن یوگا روز در سراسر هند

گسترش تبریک روز بین المللی یوگا رئیس Ram, Nath Kovind گفت: علم باستانی یوگا در هند, هدیه ای بزرگ برای جهان است. او در ادامه گفت که علم باستانی یوگا در هند, هدیه ای بزرگ برای جهان است.

مودی پیام بود که به دنبال یک زندگی تظاهرات مشترک یوگا پروتکل (CYP). به CYP مته طراحی شده است نگه داشتن در ذهن مردم از گروه های سنی مختلف و متنوع جنبه های زندگی, وزارت گفته بود در آن بیانیه است.

یوگا برنامه های سازماندهی شده در سراسر جهان توسط ماموریت های هند هر سال اما در این سال متفاوت خواهد بود. ماموریت های مختلفی در حال سازماندهی دیجیتال حوادث, به مناسبت,

(ورودی از آنی PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی