PPP را Aitzaz Ahsan انتقاد ناب برای بازداشت MSR

اخبار/فایل

ارشد وکیل مدافع Aitzaz Ahsan در دوشنبه نخوری ملی پاسخگویی دفتر گفت: “NAB آن مناظر در میر شکیل-ur-Rahman و آرزوهای خود را به او را پایین بیاورد”.

PPP رهبر در حالی که صحبت کردن به 92 اخبارگفت که او نتواند به درک “چه ناب به دنبال انجام در انجام هر یک از این”.

ضد پيوند ناظر به حال در مارس 12, بازداشت MSR در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش.

Ahsan آوردن خود تخصص حقوقی به بحث گفت که حتی یک فرد متهم به قتل پس از یک دوره بیش از 20 سال “نمی توان انکار کرد وثیقه توسط دادگاه”.

در ضمن Jang جغرافیایی Editor-in-Chief همچنان در زندان به بازداشتگاه برگرداندن قضایی پس از دادگاه را رد کرد و با قرار وثیقه درخواست.

“این [مورد] است که در [یک ملک که آورده شد] 34 سال پیش. دادگاه نمی تواند رد وثیقه و حتی در 34 ساله پرونده قتل” PPP رهبر گفت.

Ahsan گفت که اگر برای اولین بار اطلاعات مربوط به گزارش یک مورد قتل به ثبت رسید 34 سال پس از آن صورت گرفت از فرد مشکوک نیز با توجه به قید وثیقه.

این سناتور سابق گفت که دستگیر شد نشان آن “چهره زشت” با دستگیری MSR.

“این مورد است که از سال 1986 و ناب و اتحاد به وجود آمده از 20 سال پیش گفت:” در حالی که ابراز نگرانی NAB نیات در دستگیری MSR.

بازداشت اتهامات کاذب

MSR دستگیر شد توسط NAB در روز 12 مارس در اتهامات کاذب مربوط به اموال خریداری شده بیش از سه دهه پیش است. دادخواست واصل شد مدت کوتاهی پس از آن در برابر بازداشت.

پاسخگویی دادگاه بود و سپس گسترش فیزیکی خود را بازداشتگاه و پس از آن جداگانه دادخواست واصل شد در برابر گسترش. درخواست استدلال کرده بود که هیچ دلیلی ارائه شد توسط دادگاه برای تمدید در بازداشتگاه.

اصلی درخواست ثبت شده توسط MSR همسر Shahina شکیل حال اظهار داشت که MSR شده بود همکاری با مقامات و بازداشت شد یک تخلف آشکار از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) از پاسخگویی watchdog.

طومار درخواست کرده بود که دادگاه اعلام دستگیری و سوء استفاده از NAB رئیس سازمان به عنوان بازداشت شده بود در حالی که این مورد هنوز در روند تایید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de