قطع برق ادامه در کراچی لاهور

تو که می گوید آماده است برای دیدار با ذینفعان برای حل مسائل قدرت کراچی. عکس: فایل

طولانی مدت و کاهش قدرت ادامه در کراچی روز جمعه با بسیاری از مناطق این شهرستان تجربه تا 15 ساعت از بار ریختن.

Dalmia, Gulshan-e-جمال ابوالقاسم حسن Isphani جاده Lasbela, Gulbahar, Liaquatabad گورو Mandir Nazimabad, Malir سدار, باغ, سرباز, بازار لیاری و Kharadar در میان مناطق رو به 10 ساعت کاهش قدرت.

ساکنان این مناطق گفت: آنها در مواجهه با کمبود آب با دانش آموزان شکایت آنها نیز در مواجهه با مشکلات در نظر گرفتن کلاس های آنلاین با غیر منتظره کاهش قدرت.

با وجود جهات از قدرت تقسیم بدون قطع برق در شب از برق شهر تامین کننده K-برق ادامه داد: با متناوب بار ریختن.

با توجه به منابع که ارائه شده با 800 مگاوات برق از ملی انتقال و بارگیری شرکت (NTDC). منابع اضافه شده قدیمی سیستم تحویل شد دلیل اصلی نه قدرت کافی بودن تولید و قطع برق در این شهر است.

“تو که با استفاده کمتر از نفت کوره برای ایجاد برق با وجود اینکه ارائه شده با مقدار کافی گاز و نفت” منابع میگویند که بستن دو نیروگاه در بن قاسم بود اضافه کردن به قطع برق در این شهر است.

در نامه ای به سند فرماندار عمران اسماعیل که گفت: آن را آماده برای دیدار با ذینفعان برای حل مسائل قدرت از کلان شهر.

“ما آماده برای دیدار و بحث در مورد سرمایه گذاری های قبلی و برنامه های” یک سخنگوی قدرت تامین کننده و افزود: آنها همچنین بحث در مورد غیر قانونی خیابان چراغ و کابل در این شهرستان است.

سخنگوی اضافه شده در آنها مشغول به کار در یک 900 مگاوات نیروگاه در سال گذشته با واحد انتظار می رود به عملکردی از 2021. تو که در آغاز کار در این واحد به عنوان به زودی به عنوان آنها دریافت متهور از شبکه ملی, او گفت:.

این سخنگو گفت: آنها مطلع کردن فرماندار در مورد آماده سازی خود را برای آینده فصل باران های موسمی نیز هست.

سرزده قطع برق ضربه پنجاب

در پاکستان پرجمعیت ترین استان پنجاب ساکنان هر دو بزرگ و شهرهای کوچک شده اند رو به افزایش ناگهانی بار ریختن به عنوان درجه حرارت در ادامه به افزایش در سراسر کشور است.

با توجه به پاکستان برق شرکت (PEPCO) منابع شهروندان مواجه شده اند اعلام نشده و کاهش قدرت برای چهار روز گذشته با وجود این دولت ادعای “بدون قطع برق’.

PEPCO منابع گفت: ریختن بار در استان افزایش یافته است و با توجه به کمتر نفت و گاز در حال عرضه شده به شرکت های تولید برق. “به طور کلی کمبود افزایش یافته است و با توجه به افزایش درجه حرارت. از آنجا که از گرما بسیاری از این شبکه ها شده اند غیرمنتظره” شهادت” ،

بلوچستان در مواجهه با کمبود 600 مگاواتی

در بلوچستان ساکن بوده اند و بدون قدرت برای شش تا هشت ساعت به درجه حرارت بازدید 40c در برخی از نقاط استان است.

با توجه به کویته تامین برق شرکت (QESCO) با توجه به قدرت کم عرضه وجود دارد قطع برق در این استان است.

این استان در حال حاضر مواجه با کمبود 600 مگاوات در برابر آن نیاز به 1300 مگاوات با فیدر تنها تامین شش ساعت برق است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im