قدرت پنج مدیر ورزشی می گوید این ‘اجتناب ناپذیر’ که فصل فوتبال می شود در پاییز لغو

قوی ترین افراد در ورزش کالج باور نمی کنم فصل فوتبال اتفاق خواهد افتاد.

در چند روز گذشته، دنیای فوتبال کالج به دلیل ویروس کوروناویروس در هرج و مرج فرو رفته است. سیستم برق رو روی فصلشون کشیده و به نظر میاد 10 تای بزرگ در آستانه باشن برخی از قدرتمندترین مدیران ورزشی در آمریکا باور نمی کنم فصل به عنوان برنامه ریزی شده رخ می دهد. (مرتبط: دیوید هوکستد پادشاه واقعی در شمال است که آن را به کالج فوتبال می آید)

یک مدیر ورزشی بی نام و نام پاور پنج به سی بی اس اِس اِس گفته است: «من فکر می کنم این اجتناب ناپذیر است [فصل در پاییز پخش نمی شود].»

یکی دیگر از نام های P5 AD به این نشریه گفت: “این عادلانه نیست که ما چه می کنیم به مربیان و دانش آموزان و ورزشکاران. هرچه زودتر به یک نهایی تموم بشه بهتره.”

این نوع نگرش و روح ما در حال حاضر نیاز نیست. ما به مثبت بودن نیاز داریم ما به خوش بيني نياز داريم ما نیازی به بی نام P5 ADs صحبت کردن در مورد فصل لغو شدن.

هيچ چيز اجتناب ناپذير نيست هيچ چيز اجتناب ناپذير نيست بله، من به شما تمام چیزهایی که نمی رویم خوب است، اما به سختی به این معنی است که ما باید در حال حاضر پرتاب در دوازده هجده.

چرا الان بايد با فوتبال تماس بگيريم؟ اين اصلا ً لازم يا باهوش نيست هنوز هم یک تن از زمان بین در حال حاضر وجود دارد, و شروع فصل.

اوضاع بدتر ميشه؟ حتما، اما اونا هم ميتونن بهتر بشن در هر صورت، صحبت کردن در مورد اینکه فصل برای اطمینان در اوایل ماه اوت لغو می شود، احمقانه به نظر می رسد.

اجازه دهید اوضاع کمی بیشتر توسعه یافته و ما از آن جا می رویم. دليلي براي وحشت وجود نداره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>