پتانسیل coronavirus مواد مخدر سریع ردیابی رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژانویه 8 سال 2020 است. AFP/اریک Baradat/فایل

واشنگتن: یک پتانسیل coronavirus مواد مخدر بود که سریع ردیابی در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز پنج شنبه گفت که او تا به حال خواسته غذا و داروی آمریکا (FDA) برای ساده کردن آن تصویب قانونی روند.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد که دارو در دسترس تقریبا بلافاصله و تا جایی که FDA (اداره غذا و دارو) بوده است که” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در مورد ضد مالاریا, داروی کلروکين.

“از طریق آنها رفته روند تصویب آن شده است تایید شده است. آنها آن را در زمان پایین از بسیاری از ماه های فوری. بنابراین ما در حال رفتن به قادر به ایجاد این دارو با نسخه پزشک در دسترس.”

اما FDA کمیسر Stephen هان بعد از آن نشان داد که در حالی که این دارو هنوز به طور رسمی تایید شده و دسترسی به آن در حال گسترش به طوری که مقامات می تواند جمع آوری داده های بیشتر.

این است که شناخته شده به عنوان “استفاده مهربان.”

“اگر وجود دارد یک داروی آزمایشی است که به طور بالقوه در دسترس یک دکتر می تواند برای بپرسید که مواد مخدر استفاده می شود در یک بیمار است. ما معیار است و بسیار سریع برای تصویب است که گفت:” هان.

“به عنوان مثال بسیاری از آمریکایی ها را خوانده مطالعات و شنیده می شود گزارش های رسانه ها در مورد این داروی کلروکين است که ضد مالاریا مواد مخدر است.

“آن را در حال حاضر تایید شده به عنوان رئیس جمهور گفت: برای درمان مالاریا به عنوان به خوبی به عنوان یک آرتروز بیماری است.

“این مواد مخدر است که رئیس جمهور ما را به نگاهی به نزدیک در که آیا گسترش استفاده از روش است که می تواند انجام شود در واقع به صورتی که منافع بیماران است.”

کلروکين است که به صورت مصنوعی گنه گنه که استفاده شده است برای درمان مالاریا از 1940s.

این دارو به تازگی برای درمان استفاده شده است coronavirus بیماران در چین و فرانسه که در آن برخی از محققان گفت: این نشان داد وعده هر چند دانشمندان معتقدند که تنها آزمایشات بیشتر مشخص خواهد کرد اگر آن را واقعا کار می کند و بی خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>