پس از مرگ گزارش نشان می دهد نگار عزیز ممان درگذشت خفگی

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

علت نگار عزیز ممان مرگ در ماه گذشته, خفگی, پس از ذبح گزارش منتشر شده در روز جمعه نشان داد.

بدن از Memon, یک روزنامه نگار در ارتباط با محلی سندی کانال و روزنامه بازیافت شد از یک رودخانه در 16 فوریه با یک کابل میکروفون پیچیده در اطراف گردن خود را.

محلی گزارشگر قبلا متهم PPP به عنوان به خوبی به عنوان Naushehro زیبا پلیس از تهدید او برای unflattering گزارش رئیس حزب بلاول بوتو-زرداری به طور گسترده ای به اطلاع عموم ‘قطار مارس در 2019.

مدت کوتاهی پس از اخبار از قتل روزنامه نگار را شکست روزنامه نگاران در اسلام آباد بود اعتراض خود را به قتل و خواسته رئیس دادگستری به موضوع نگاه کنید.

JIT تنظیم برای بررسی قتل

به طور جداگانه دولت سند همچنین راه اندازی یک مشترک investigation team (JIT) تحت اضافی بازرس کل پلیس (AIG) برای Hyderabad منطقه Dr مخالف Dal به پروب ممان قتل یک اطلاع رسانی از استانی, صفحه اصلی گروه صادر جمعه تایید کرد.

تصویب سند وزیر مراد علی شاه نه عضو JIT خواهد ارائه گزارش یافته های خود را در 15 روز رسانی اضافه شده است.

به JIT شامل افسران پلیس اداره اطلاعات (IB) و شعبه ویژه.

یک روز پس از نگار مرده پیدا شد, علم و فناوری, وزیر فواد چودری نیز خواست بالا قاضی توجه به ممان مرموز مرگ است.

‘پیر’ ویدیو

چودری اشاره کرده بود به ویژه که کشته روزنامه نگار تا به حال ساخته شده و اتهامات علیه حزب حاکم در سند قبل از مرگ او پیشنهاد کرد که اداره تحقیقات فدرال (FIA) باید بررسی قتل است.

شاه, وزیر, حال محکوم ممان مرگ گفته مقامات را به زودی برای گرفتن قاتلان او.

ممان بود انجام وظایف خود به طور مستقل شاه اعلام کرده بود این ادعا که یک ویدیو از کشته روزنامه نگار — که در آن او با اشاره به تهدید به زندگی خود را یک “پیر” است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>