پورتلند نوجوان متهم برای دادگاه آتش

یک مرد متهم شده است با آتش سوزی به اتهام تنظیم پورتلند دادگاه فدرال در آتش چهار شنبه.

18 ساله گابریل Agard-Berryhill شناسایی شد توسط رسانه های اجتماعی و فیلم ها که نشان داد او با پوشیدن یک جلیقه سبز و پرتاب شعله ور شی به دادگاه وزارت دادگستری گفت: در یک جمعه آزادی مطبوعات. بررسی محصول برای جلیقه سبز شد ارسال شده در توییتر و نشان داد یک عکس از Agard-Berryhill با عنوان: “من این رو برای نوه من که یک قاره در مرکز شهر او با استفاده از آن هر شب و می گوید آن کار کند.”

Agard-Berryhill دیده می شد در فیلم های دیگر برگزاری یک سپر در مقابل یک زن برهنه در طول یک اعتراض. یک قاضی دستور آزادی او از زندان و امروز او در حال حاضر در انتظار محاکمه به گفته وزارت دادگستری. (مربوط به: ‘F**k آن است. اگر یکی از آنها پلیس کشته خوب’: دو پورتلند معترضان به خنده کردن انفجار در نزدیکی دادگاه فدرال)

او می تواند چهره تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد. هزینه حمل اجباری حداقل 5 سال در زندان است.

دادگاه تعیین شده است در آتش چندین بار در طول شورش در پورتلند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای کمک به اجرای قانون محلی مقابله با تظاهرات شده اند که مداوم از مارس 25 مرگ جورج فلوید.

“هیچ قانونی در اعتراض به پیام های پیشرفته با پرتاب زیادی مواد انفجاری را در برابر یک ساختمان دولتی” گفت: آمریکا وکیل بیلی J. Williams. “آقای Agard-Berryhill اقدامات می تواند به شدت مجروح مأموران اجرای قانون قرار گرفته در نزدیکی دادگاه دیگر معترضان در نزدیکی ایستاده و یا خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>