پورتلند شهردار تد ویلر همراهی از اعتراض های امنیتی جزئیات

دموکراتیک پورتلند شهردار تد ویلر با حضور در تظاهرات جمعه شب و تا به حال به همراهی با جزئیات امنیتی به معترضان فریاد می زدند: فحاشی به او و مجموعه آتش سوزی در نزدیکی پورتلند ایالات متحده دادگاه است.

تصویری توسط روزنامه نگار مستقل Sergio المس نشان داد جمعیت گرد آمده در اطراف شهردار فریاد “برو تد ویلر” و “شرم بر شما!” (مربوط به: ‘پورتلند اورگان است نه خارج از کنترل’ می گوید شهر کنگره)

“شما فقط آنها را دوست دارم!” کسی از میان جمعیت فریاد زد. “شما گاییدن, سینه ی جعلی, کون, لیبرال!”

ویلر نیز اصابت گاز اشک آور در حالی که او در دادگاه فدرال با توجه به تصویری ارسال شده توسط نیویورک تایمز خبرنگار مایک بیکر. “مرد, آه, من می توانم به شما بگویم با 100% صداقت من تو را دیدم چیزی که باعث این واکنش” شهردار گفت. “این کاملا خیره کننده. من نمی ترسم اما من دلخور.”

پلیس پورتلند رسما اعلام کرد یک شورش پنج شنبه شب. تظاهر کنندگان دیده می شد راه اندازی روم شمع در دادگاه فدرال در نهایت تنظیم یک آتش سوزی در نزدیکی ساختمان.

ویلر در نهایت به سمت چپ صحنه و همراهی با تیم امنیت با توجه به تصویری از مایک بیکر. شهردار در زمان پناهگاه در ساختمان های محلی در حالی که معترضان او را احاطه و پرتاب بطری های آب در او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>