انجمن و شکارچیان: فعالان هشدار دادن از خطرات اینترنت برای کودکان و نوجوانان در طول Coronavirus بحران

  • تعطیلی مدارس را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از دانش آموزان که ماندن در منزل و ممکن است استفاده از اینترنت در طول دوره های طولانی تر از زمان.
  • فعالان صحبت کردن در مورد اینترنت خطرات این کودکان ممکن است در معرض از جمله پورنوگرافی و شکارچیان آنلاین.
  • “این فرصت مناسبی برای شکارچیان را به استفاده از کودکان در تمام سنین” دکتر Marci همیلتون گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده لغو کلاس ها برای افزایش مدت زمان فعالان می گویند که کودکان ممکن است در معرض انواع خطرات به آنها صرف مقدار دیگر از زمان بر روی کامپیوتر.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال زندگی می کنند و اقامت در خانه و یا خود قرنطینه سفارشات به فرمانداران اعلام تنگ تر coronavirus محدودیت. پنجاه متحده بسته اند و مدارس و با توجه به آموزش و پرورش در هفته تعطیلی که بر حداقل 54.5 میلیون دانش آموز. بسیاری از این مدارس نیاز دانش آموزان به شرکت در آموزش از راه دور است که گاهی اوقات نیاز به کلاس های آنلاین.

فعالان هشدار داد, the Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که به عنوان کودکان صرف افزایش مقدار از زمان در اینترنت — آیا برای کلاس های آنلاین و یا به صورت تفریحی و اهداف بازی — آنها ممکن است در معرض خطرات در حالی که پدر و مادر خود مشغول هستند و کار از خانه و یا غافل.

“کودکان در حال تجربه بیشتر وقت آزاد در طول این بیماری همه گیر از حتی یک summer break” گفت: یک میلیون مادرم مدیر مونیکا کول. “کودکان در حال حلق آویز کردن در دوستان خانه سینما و یا مراکز و نه آنها مسافرت و یا حضور در کمپ ورزشی یا موسیقی شیوه های. بیشتر رایگان برای کودکان به طور معمول به معنی بیشتر روی صفحه نمایش زمانی که ترجمه را به خانواده های آسیب پذیر بودن در یک اقدام بی سابقه ،

از آنجا که این مقدار طولانی از زمان دکتر Marci همیلتون مدیر عامل شرکت کودک آمریکا گفت که “پدر و مادر باید بیش از حد مراقب از همه کودکان در حال حاضر.” کودک ایالات متحده آمریکا است 501(c)(3) غیر انتفاعی و علمی اتاق فکر متمرکز بر پیشگیری از کودک آزاری و غفلت است.

همیلتون گفت: او را تشویق می کند تا پدر و مادر برای ایجاد یک برنامه برای آنلاین نیاز به انجام بیشترین تلاش خود را برای به اجرا درآوردن آن اضافه کرد که اکثر کودکان معمولا دسترسی به اینترنت در طول روز در مدرسه.

“این فرصت مناسبی برای شکارچیان را به استفاده از کودکان در تمام سنین,” او گفت:.

مشترک امید بین المللی بنیانگذار و رئیس جمهور لیندا اسمیت که سازمان اختصاص داده شده است برای پایان دادن به رابطه جنسی-قاچاق گفت: DCNF که بزرگسالانی که صرف افزایش مقدار از زمان در خانه در حال حاضر خطرات جدید به کودکان در اینترنت.

“بر اساس روند تاریخی از زمانی که بچه ها در حال نزدیک شدن و مرتب آنلاین توسط شکارچیان ما می دانیم که بدون نظارت زمان می تواند در نتیجه unmonitored و مضر ارتباطات بین کودکان و بزرگسالان غریبه” اسمیت گفت. “این خطر است که به خصوص در حال حاضر در طول این زمان تاریخی است که در آن بیشتر از بزرگسالان در حال کار از خانه از همیشه.”

او افزود: “ما از ترس عواقب مضر از بزرگسالان صرف میزان افزایش بدون نظارت و کنترل زمان در اینترنت; شکارچیان که ممکن است در غیر این صورت خودداری از استثمار و سوء رفتار در حالی که در دفتر و در حال حاضر ممکن است تمایل خود را به استفاده از فوق العاده ساعت بدون نظارت زمان برای شناسایی داماد و سوء استفاده از کودکان آنلاین.”

Proxima Studio, Shutterstock.

پروکسیما Studio, شاتر.

اسمیت گفت: آسیب پذیر جامعه از جمله کودکان و جوانان بیشتر در خطر هدفمند توسط مجرم در طول این دوره است.

“در واقع آن را امن فرض کنیم که رابطه جنسی قاچاقچیان خواهد شد استفاده از این واقعیت جدید است که در آن بسیاری از ما در حال پریشان و مصرف شده توسط خود ما نگرانی های, برنامه ریزی و انزوا” او اشاره کرد. “اخیرا مشترک امید معتقد است که در میان اقدامات مهم ما در حال اتخاذ برای اطمینان از سلامت و ایمنی خود و جوامع ما, ما باید بیشتر هوشیار محافظ از جوانان ما.”

نه تنها به اشتراک گذاشته شده امید هشدار می دهند در برابر خطرات ناشی از شکارچیان آنلاین, این سازمان همچنین برجسته “گرایش های جدید در انجمن شرکت های ارائه رایگان مشاهده محتوای خود را در انتخاب کشورها به عنوان یک استراتژی بازاریابی” و می گوید که انجمن جستجوهای موشک وار رفتن توسط 4,700% زمانی که کودکان از مدرسه. (مرتبط: پورنوگرافی سایت اهداف مک دونالد کارگران ارائه می دهد فرصت برای به دست آوردن $100K با شرکت در انجمن)

این سازمان در حال تلاش برای مقابله با این خطرات با گرفتن آن اینترنت ایمنی مواد به عنوان بسیاری از دست به عنوان امکان پذیر است” برای کمک به مراقبان ایمن نگه داشتن کودکان اسمیت گفت.

“به همین دلیل ما در حال ساخت ما منابع و امنیت اینترنت سری ویدئو رایگان برای دانلود: sharedhope.org/internetsafety. ما می دانیم که بیشتر افرادی که می دانند چگونه به عمل کمتر قاچاقچیان قادر به حرکت در سایه ها از اینترنت است.”

همیلتون گفت: او را تشویق می کند تا پدر و مادر به فرانک بحث با فرزندان خود و اجازه دهید آنها را می دانیم که “بد وجود دارند افرادی که قصد آسیب رساندن به آنها را آنلاین بنابراین وجود دارد می تواند بدون اعتماد از جدید آنلاین ‘دوستی.'”

“پدر و مادر باید تحت تاثیر قرار دادن به فرزندان خود را به هرگز خاموش لباس های خود را برای هر کسی آنلاین” این استاد دانشگاه اضافه شده است. “این برای تلفن های موبایل ساده اما باید گفت که این چیزی است که شکارچیان آنلاین می خواهید بیشتر است.”

هر دو همیلتون و کول توصیه به استفاده از فیلتر اینترنت به خصوص در طول این دوره از زمان است. همیلتون گفت: والدین باید منع کودکان از بودن در رایانه های خود را در اتاق بسته است.

“صفحه نمایش نیاز به دیده می شود توسط پدر و مادر و آنها نیاز به روشن است که اگر چیزی اتفاق می افتد عادی آنلاین کودک خود باید به آنها بگویید که فورا” همیلتون گفت.

Cole همچنین گفت او را تشویق می کند تا پدر و مادر برای نظارت بر کودک خود را استفاده از تلفن همراه و صفحه نمایش زمان و تاریخ را جستجو کنید. (مرتبط: پورنوگرافی و قاچاق جنسی هستند ‘به طور کامل در هم آمیخته” فعالان هشدار می دهند)

“این همیشه مهم است اما حتی بیشتر از آن در حال حاضر به عنوان این بیماری همه گیر در حال تغییر است و بسیاری از زمینه های زندگی ما در یک سطح کاملا متفاوت,” کول گفت. “امیدوارم آوردن آگاهی به والدین کمک خواهد کرد که حفاظت از کودکان از خطرات ناشی از اینترنت اجازه می دهد به استفاده از, اما با دستورالعمل جدید و توجه دقیق تر به مصرف است.”

همیلتون گفت که او نگرانی های بسیاری در مورد کودکان که عدم ثبات شرایط خانواده.

“آنها نیاز شبکه امنیت اجتماعی است, و آن را پاره پاره دور,” او گفت:. “ایالات متحده نیاز به گام تا برای این کودکان و نمی توانید اجازه دهید بخش کودک خدمات عدم بودجه کافی و یا شخصی دنده محافظ.”

او افزود: “این را همه ما در دولت و امن بزرگسالان در زندگی خود را. شاید مهم ترین این است که کشور نیاز به درک این است که یک لحظه از خطر شدید برای کودکان حتی اگر آنها کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19. ما به سادگی می تواند به تمرکز توجه ما صرفا در بزرگسالان است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net