پاپ livestreams یکشنبه نخل جرم با توجه به ویروس ‘تراژدی’

AFP/آلبرتو Pizzoli

شهر واتیکان: پاپ فرانسیس به نام برای شجاعت در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به او تحویل داده پالم یکشنبه جرم توسط livestream به جای قبل از سنت پیتر مربع جمعیت.

واتیکان رها قرن سنت و خودداری از جشن های رسمی شروع کاتولیک های جهان در هفته مقدس.

پاپ فرانسیس به نام همه گیر یک فاجعه در روز یکشنبه است که باید در مواجهه با شجاعت و امید است.

“امروز در این فاجعه از یک بیماری همه گیر در این صورت از بسیاری از غلط اوراق بهادار که در حال حاضر از هم پاشیده در بسیاری امیدوار خیانت در حس رها که وزن آن بر قلب ما عیسی مسیح می گوید: به هر یک از ما: ‘شجاعت خود را باز قلب به عشق من’,” پاپ گفت.

یکشنبه نخل علائم ظهور عیسی در اورشلیم قبل از مصلوب شدن او. یکشنبه عید پاک در مارس 12 جشن رستاخیز او از مردگان است.

اما بسیاری از جهان 1.3 میلیارد کاتولیک هستند رعایت مقدس روز در خانه حبس — درست مثل 83 ساله پاپ.

پاپ فرانسیس بوده و برقراری ارتباط با جهان خارج توسط تصویری به طوری که جمعیت را جمع آوری برای دیدن و شنیدن او را در یکی از معروف ترین در جهان است مربع است.

شهر واتیکان خود را بسته شده به گردشگران حدود یک ماه به عنوان بخشی از تلاش جهانی برای جلوگیری از گسترش یک بیماری است که رسما از کشته شدن بیش از 65 ، 000 نفر در سراسر جهان. آرژانتین متولد پاپ در ادامه به تماس وفادار به غلبه بر ترس خود را و به یاد داشته باشید که آنها تنها نیستند.

“زمانی که ما پشت به دیوار هنگامی که ما خودمان را پیدا کنید در یک بن بست با نور و هیچ راهی برای فرار از, زمانی که آن را به نظر می رسد که خود خدا پاسخ نمی دهد و ما باید به یاد داشته باشید که ما نه تنها” پاپ گفت: در نماز خود را.

پاپ فرانسیس رفت پایین با یک سرما در اواخر فوریه و گزارش آزمایش COVID-19 دو بار به عنوان یک اقدام احتیاطی به خاطر هفت نفر در واتیکان باید گرفتار این ویروس.

واتیکان می گوید پاپ است که در حال حاضر در سلامت خوب است.

جشن عید پاک ارتدوکس ها یک هفته بعد در آوریل 19.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>